×
Foto: https://www.instagram.com/p/ClCM0iRIrrN/
#Ľudia

Bagárová prezradila romantické gesto nového FRAJERA Lea: Wau, ten musí byť do nej BLÁZON!

26.3. 15:58 Česká speváčka prežíva krásne zamilované obdobie.

Po trápení s expartnerom Makhmudom Muradovom, od ktorého sa podľa vlastných slov odhodlávala odísť dlhý čas, je Monika Bagárová konečne šťastná. Jej srdce koncom minulého roka zahorelo láskou k podnikateľovi Leonardovi Lekajovi, ktorý obchoduje so zlatom či klenotmi a prenajíma tiež nehnuteľnosti. Párik si vo februári užil prvú veľkú spoločnú dovolenku v Spojených arabských emirátoch a na Zanzibare, nemohla na nej chýbať ani speváčkina dcéra Rumia.

Bagárová sa nebojí dať najavo svoje city, už v decembri, keď verejne blahoželala priateľovi k narodeninám, pripísala čarovné dve slovíčka "Milujem ťa.“ Čo speváčku obzvlášť teší, je, že si nového muža v jej živote obľúbila aj 2,5-ročná dcéra. "Ruminka miluje Lea od prvého stretnutia a ja sa jej nečudujem,“ vyjadrila sa Monika na sociálnej sieti. S jednou vecou sa však musia hrdličky popasovať, a tou je diaľka. Zatiaľ čo speváčka si vybudovala vysnený dom pri Brne, Leonard pôsobí v Karlových Varoch.

Monika Bagárová s priateľom Leom.
Zdroj: https://www.instagram.com/bagarovamonika

"Sme od seba naozaj ďaleko. Na tú diaľku sa vidíme fakt často, niekedy dvakrát do týždňa alebo raz za týždeň na dva-tri dni. Záleží od toho, ako nám to práca dovolí,“ porozprávala Bagárová v rozhovore pre Podcast bez názvu s tým, že sa s Leom snažia byť spolu čo najviac. Menej spontánna kvôli dcérke je práve Monika, ktorá musí aj jej do Karlových Varov všetko starostlivo zabaliť a potom absolvovať dlhú cestu. Obchodník Leo však neváha merať 3 a pol hodiny tam a 3 a pol hodiny späť, aby svoju lásku aspoň videl! "Leo to na otočku robí kvôli nám. Príde, aby nám dal pusu, a bol s nami. To si ja nemôžem dovoliť,“ opísala Bagárová romantické gesto jej priateľa. FOTO MONIKY S LEOM SI POZRITE V GALÉRII.

Video