×
#Ľudia

Bagárová nás nechala nahliadnuť do NOVÉHO DOMU! Dokonalá kúpeľňa a koľko bude mať izieb?

17.4. 2022 15:59 Speváčka Monika Bagárová neprestáva prekvapovať. Robí veľký krok do budúcnosti a ide bývať do nového.

Speváčkina budúcnosť vyzerá skutočne ružovo. S dcérkou Rumiou si prešli chvíľu obdobím, kedy Monika nahrádzala aj mužskú ruku v domácnosti. Dnes je už všetko inak a rodinka sa vrátila do harmonického spolunažívania aj s Machom, otcom Monikinej dcéry Rumie. Speváčka však pokračuje v snívaní o budúcnosti, ktoré pomaly pretavuje do reality. "Plním si svoj sen. Najlepšia investícia je vždy do svojho," začala brunetka.

Monika a Mach
Zdroj: Instagram Monika Bagárová

Svoj život posunula o úroveň vyššie a spolu s rodinkou budú bývať v novom. Svojich sledovateľov chce previesť celou cestou zariaďovania a sťahovania a podelila sa o náhľad do niektorých miestností. Na svojom instagrame prezradila aj to, je to dom. "Zatiaľ máme návrhy interiéru. Dom má iba okná a dvere, teraz príde na rad podlaha a omietky," prezradila Monika. "Vybrali sme vinylové podlahy do celého domu okrem kúpeľne, tam budeme mať dlažbu," odhaľuje speváčka. V dome bude dokonca mať aj nahrávacie štúdio!

Prezradila aj to, že ide o poschodový dom, ktorý bude mať 5 samostatných izieb. Celý interiér bude ladený do jemných svetlých tónov, ukázala dokonca a návrh kúpeľne. Pozrite, akú krásnu kúpeľňu bude mať Monika. FOTOGRAFIE KÚPEľNE NÁJDETE V GALÉRII TU!