×
#Ľudia

Avril zrušila ZÁSNUBY, už sa bozkáva s iným: Veď je to slávny EX jednej z Kardashianiek!

7.3. 13:48 Speváčka Avril Lavigne sa postarala o poriadny rozruch. Zásnuby zrušila len pred dvoma týždňami a už sa na verejnosti ukazuje s novým mužom!

So spevákom Mod Sunom prežili punk-rockovú romancu a vyzerali ako perfektný pár. Takto pred rokom sa zasnúbili v Paríži, po čom usporiadali bláznivú ružovú predsvadobnú párty. Namiesto sobáša však prišiel rozchod. "Avril a Mod Sun sa schádzali a rozchádzali posledné dva mesiace, ale už viac pár netvoria,“ zistil portál US Weekly. Speváka správa zastihla na turné, na ktoré keď odchádzal, boli s Avril ešte spolu a zasnúbení. Speváčka sa k rozchodu nevyjadrila, jej ex zverejnil smutný odkaz.

Mod Sun a Avril Lavigne
Zdroj: Instagram/modsun

"Behom jedného týždňa sa môj život úplne zmenil… Ja len jednoducho viem, že všetko má nejaký vyšší zmysel. Budem držať svoju hlavu hore a vždy počúvať svoje srdce, aj keď sa cíti zlomené,“ napísal Mod Sun na Instagrame. Vrabce čvirikali, že za zrušenými zásnubami je románik Avril s o päť rokov mladším raperom Tygom, bývalým frajerom Kylie Jenner. A teraz vysvitlo, že nejde o žiadny letmý flirt! Zamilovaná dvojica sa už nijak neskrýva, spoločne dorazila na prehliadku značky Mugler v Paríži, čiže presne tam, kde Avril povedala "áno“ inému. Rockerka a ex jednej z hviezd reality šou Kardashianky si dokonca pred objektívmi VYMENILI BOZK, FOTO SI POZRITE V GALÉRII!

Video