×
#Ľudia

Avril Lavigne zrušila ZÁSNUBY, jej slávny EX je z toho zdrvený

5.3. 20:19 Práve týmto dvom mnohí verili, že ich láska prekoná všetky prekážky.

Písal sa rok 2020, keď speváčku Avril Lavigne a speváka Mod Suna spojila spolupráca na piesni Flames. Čoskoro sa nevedeli jeden druhého nabažiť. "Všetko najlepšie mojej spriaznenej duši, láske, môjho života, môjmu najobľúbenejšiemu človeku na svete… Môjmu anjelovi. Si najžiarivejšia a najočarujúcejšia žena, na ktorej mi kedy spočinul pohľad,“ básnil napríklad Mod Sun o rockerke na jej narodeniny v roku 2021. O rok neskôr nebol o nič menej romantický. "S posledným dychom budem šepkať ´Milujem ťa´,“ odkázal Avril.

Romantické boli aj zásnuby, ktoré sa konali v marci 2022 v Paríži a speváčke na prste pristál neprehliadnuteľný prsteň s diamantom v tvare srdca. "Áno! Milujem ťa navždy,“ napísala vtedy na Instagrame k fotkám zo zásnub. Avril a Mod Sun mesiac na to zorganizovali bláznivú predsvadobnú párty, na ktorej boli obaja snúbenci v ružovom a na čestnom mieste po ich boku sedel raper Machine Gun Kelly, ktorý ich dva roky predtým zoznámil. Rockerka bola vydatá už dvakrát, za hudobníkov Derycka Whibleyho zo skupiny Sum 41 aj Chada Kroegera z kapely Nickelback. Biele šaty si však nakoniec tak skoro neoblečie, portál US Weekly minulý týždeň zistil, že zásnuby zrušila.

Párik sa zasnúbil v Paríži.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CcDl8mPpaLP/

"Avril a Mod Sun sa schádzali a rozchádzali posledné dva mesiace, ale už viac pár netvoria,“ povedal zdroj. Správa prekvapivo zaskočila aj samotného Mod Suna. "Boli spolu a zasnúbení ešte pred troma dňami, keď Mod odchádzal na turné, a ak sa niečo zmenilo, je to preňho novinka,“ znela rozpačitá reakcia jeho hovorcu. Rozchod napokon potvrdil samotný hudobník. "Behom jedného týždňa sa môj život úplne zmenil… Ja len jednoducho viem, že všetko má nejaký vyšší zmysel. Budem držať svoju hlavu hore a vždy počúvať svoje srdce, aj keď sa cíti zlomené,“ zverejnil smutné oznámenie na Instagrame, zatiaľ čo Avril o dôvodoch krachu vzťahu mlčí. FOTKY Z ICH BLÁZNIVEJ PREDSVADOBNEJ PÁRTY SI POZRITE V GALÉRII.

Video