×
#Ľudia

Avokádo, tvrdý tréning a drahé krémy: Victoria Beckham nenecháva nič na náhodu

23.4. 2022 12:38 Bývalá Spice girl, módna ikona, matka i podnikateľka. Victoria Beckham je jednou z najvplyvnejších osobností v módnom priemysle a jej štýl stojí za pozornosť. Ako sa udržiava v kondícii a čomu vďačí za dokonalú postavu?

Asi vás to neprekvapí, ale základom jej mladistvého vzhľadu je pohyb, dostatok tekutín, zdravá strava a kvalitný spánok. Victoria vstáva každý deň o šiestej a začína štyridsaťpäť minútovým behom na bežiacom páse. Je to jediný čas, ktorý má pre seba a kedy sleduje televíziu, na čo sa vždy teší. Potom si ju vezme do parády osobný tréner. Tieto ranné aktivity jej zaberú dve hodiny. Nie je to len o udržiavaní dokonalej postavy, ale aj o pocite, ktorý sa dostaví po cvičení.

Victoria Beckham
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CVZ6YYXoIxn/

Pleťová starostlivosť

Základom zdravej pleti je správna starostlivosť. Tvár si čistí ráno aj večer najskôr olejom a potom gélovým čistiacim prostriedkom. Následne použije peeling a vitamínové sérum Biologique Recherche. Očný a pleťový krém používa od značky La Mer. Mejkap fixuje pleťovou hmlou, ktorá tvár rozžiari a zabezpečí bezchybný vzhľad.

Každý deň používa sérum na rast obočia, keďže zbytočným vytrhávaním z éry Spice Girls jej prestalo rásť. V kabelke vždy nosí mejkap, kontúrku a krém na ruky. Proti vráskam bojuje aj stravou. Jej zásadou je dostatok zdravých tukov, ktoré si dopĺňa avokádom.

Victoria Beckham
Zdroj: Profimedia

PREČÍTAJTE SI AJ: