×
#Ľudia

Alena Pallová sa zoznámila s Camille zo seriálu Emily in Paris: Prekvapilo ma, že je...

6.3. 10:42 Aký je ten svet malý!

Je vôbec niekto, kto nevidel ikonický seriál Emily in Paris? Táto séria spôsobila doslova divácky ošiaľ a našli sa aj ženy, ktoré sa vďaka seriálu presťahovali do mesta lásky - Paríža a začali nový život. Milujeme hlavné postavy a premýšľame, ako sa správajú mimo pľacu. Dnes už však nemusíme tápať, aká je seriálová Camille, ktorá stvárňuje (ex)priateľku šarmantného Gabriela.

Doktorka Alena Pallová sa s ňou zoznámila a exkluzívne porozprávala, aká je naživo: "Camille je presne taká, ako v seriáli, veľmi elegantná, krásna, charizmatická a inteligentná Francúzska. Prekvapilo ma, že je pokorná, bez manierov a veľmi priateľská. Sršala z nej vynikajúca energia," začala pani doktorka.

Ako sa k nej však dostala? "Zoznámil ma s ňou Miro Šimonič, ktorý sa radí medzi jej blízkych priateľov," dodala. Ak vám toto meno nič nehovorí, tak Miro je modelingovým agentom, ktorý zastupuje napríklad topmodelku Adrianu Sklenaříkovú, ale aj Pavlínu Pořízkovú, synov Alaina Delona či vnučku Charlieho Chaplina Kieru. FOTO ALENY S CAMILLE NÁJDETE TU!

Video