×
#Ľudia

Alena Heribanová ukázala svoj DOM: Čisté línie a ten VÝHĽAD!

16.10. 15:43 Známa moderátorka vždy pôsobí ako upravene a elegantne. No a v rovnakom duchu sa nesie aj jej bývanie.

Alena Heribanová je na moderátorskej scéne už nejaký ten piatok. V jej šľapajach sa rozhodla vydať aj dcéra Barbara. Zdá sa, že talent majú v krvi a snáď ho budú rozvíjať aj v nasledujúcich generáciách. Svojimi radosťami sa Alena chváli aj na sociálnych sieťach. Nezanedbáva chvíle s rodinou a rada ukazuje aj svoj krásny domček v hlavnom meste.

Alena Heribanová s dcérou a vnučkou.
Zdroj: Profimedia

Nejedenkrát nás nechala nahliadnuť do svojho útulného bývania a nám sa zastavil dych. Krásne čisté línie, nádherný výhľad z terasy a masívna knižnica, ktorá je rozprestretá po celej stene. Avšak najväčšou pýchou moderátorky je práve záhrada. Netají sa tým, že si dá záležať na starostlivosti o svoje rastliny a kvety.

Bývanie Aleny Heribanovej vyniká navyše aj výhľadmi. Z vrchného poschodia má Bratislavu ako na dlani, poteší pohľad na hrad. Z obývačky a jedálne smeruje všetko do záhrady, ktorá je moderátorkinou vášňou. Prekrásne hortenzie, kríčkový park, romantický altánok - toto všetko tam skrýva. FOTO BÝVANIA ALENY HERIBANOVEJ NÁJDETE V GALÉRII TU!

Zdroj: Lepšie Bývanie

Prečítajte si aj:

Video