×
Foto: Instagram / @tatianagbrzobohata
#Ľudia

Ako vyzerá PRVÁ ŽENA Brzobohatého? Toto že je ona?

9.4. 19:36 Ondřejovmu manželstvu odzvonilo už druhýkrát. Taťána Kuchařová bola jeho druhá, no viete, ako vyzerala jeho prvá manželka?

Ako sa hovorí: "Nešťastie v hre, šťastie v láske," len u Ondřeja Brzobohatého to zjavne platí naopak. Jedináčik z hereckej rodiny Radka Brzobohatého a Hany Gregorovej šťastie v láske nevie nájsť. Len pred nedávnom mu krachlo druhé manželstvo, ktoré spôsobilo obrovský rozruch. Taťána Kuchařová, ako najkrajšia žena sveta, dostala košom, na čo reagovala veľmi otvorene: "Dozvedela som sa to nedávno. Aj to, že ich vzťah trvá okolo pol roka a začal už počas nášho manželstva. Čo k tomu povedať?"

Málokto vie, že Ondřej si už týmto procesom prešiel druhýkrát. Rovnako katastrofálne sa skončilo aj jeho prvé manželstvo. Johana Indráková, o 4 roky staršia produkčná, sa vydala za mladého Ondřeja ešte v časoch, keď Radek Brzobohatý bol medzi nami. Rodičia boli z Johany sklamaní a nesúhlasili so svadbou natoľko, že na ňu vôbec neprišli, píše Plus 7 dní. 

Gregorová má s Brzobohatým syna Ondřeja.
Zdroj: archív H.G.

Ondřejov otec bol však ženatý trikrát, vyšlo mu to nakoniec až s Hanou Gregorovou, čo nám pripomína porekadlo - Aký otec, taký syn! Len pred pár dňami sa ukázalo, že si začal románik opäť so staršou, tentokrát moderátorkou Danielou Prísařovicovou, žeby ona bola tá pravá? 

FOTOGRAFIE PRVEJ ONŘEJOVEJ MANŽELKY NÁJDETE V GALÉRII TU!

Video