×
#Ľudia

AKO vyzerá Monika 5 MESIACOV po skončení Extrémnych premien? PODARILO sa jej otehotnieť?

24.11. 2022 10:07 V stredu večer sme mali možnosť sledovať ďalšiu úžasnú premenu.

Monika sa pred televíznymi kamerami zdôverila s tým, že to v mladosti nemala ľahké. Prišla o brata, čo jej mamu úplne zlomilo a nemala chuť žiť. Na mladej žene sa psychické problémy podpísali tak, že začala rapídne priberať. Napokon sa vyjedla až na 132 kg.

Mladá Trnavčanka sa vydala a začala túžiť po vlastnej rodine. Boli sme svedkami toho, že má po svojom boku milujúceho a obdivuhodného chlapa, ktorý rovnako ako ona túžil po spoločnom bábätku. Pochopili však, že jej obezita je veľkou prekážkou v ceste za založením vlastnej rodiny a tak musí schudnúť. Extrémne premeny jej v tejto ceste pomohli a mladá žena dala dole neuveriteľných 57 kíl. Ako je na tom dnes, 5 mesiacov po skončení šou?

Monika Pajtinková s manželom.
Zdroj: tv markíza

"Váha sa mi drží rovnako ako v čase galavečera. Plus/mínus 3 kg. Pravidelne cvičím s Marošom v jeho fitku, plus poobede 3- až 5-krát do týždňa chodím na jumping, ktorý ma veľmi baví a okrem náročného tréningu si pri tom zresetujem hlavu," uviedla pre markíza.sk s tým, že plánuje pomáhať ďalším, ktorí bojujú s nadváhou. Sama by ešte chcela zhodiť 10 kíl. A čo bábätko? "Áno, chceme bábätko a verím, že sa podarí a budeme zdieľať s vami aj takúto novinku," uzavrela. AKTUÁLNE FOTO MONIKY SI POZRITE V NAŠEJ GALÉRII TU!

Video