×
#Ľudia

AKO to ten Pete Davidson robí? Pozrite, KOHO zbalil po Kim Kardashian!

24.11. 2022 22:01 Pred rokmi si z jeho výzoru robili všetci posmešky, no dnes sa smeje on. Komik Pete Davidson si trúfa aj na tie najväčšie krásky Hollywoodu a v jeho náručí skončila ďalšia.

Ariana Grande, Kate Beckinsale, Kaia Gerber či Kim Kardashian. Bývalá hviezda šou SNL síce nepatrí medzi najväčších fešákov Hollywoodu, no niečo na ňom byť musí. Zo svojho výzoru si dokonca aj sám Pete rád vystrelí a prirovnáva sa k smädnému upírovi, či pacientovi s AIDS. Po rozchode s hviezdou Kim K ho paparazzi najnovšie načapali s modelkou a čerstvou slobodnou mamičkou Emily Ratajkowski.

Pete Davidson a Kim Kardashian sa pred pár mesiacmi rozišli.
Zdroj: Getty Images

Spočiatku sa špekulovalo len o blízkom priateľstve, no z najnovších záberov, na ktorých sa s Emily objíma, či kráska má nohy obtočené okolo pásu komika je jasné, že dvojica má k sebe bližšie. Čo hviezdam na 29-ročnom hercovi tak imponuje je otázkou, no mnohí o ňom vrátane Kim tvrdia, že je to práve jednoduchosť, pozornosť a dobré srdce. Kto však vie, čo všetko sa pod „dobrým srdcom” ukrýva. FOTO PETEA A EMILY TU! Pristane im to podľa vás?