×
#Ľudia

Ako mohla Katka z Ruže pre nevestu TOTO zverejniť?! Vidno jej… FÚ, budete sa ČERVENAŤ!

16.4. 12:04 Speváčka Katarína Talanová zvádza aktuálne v šou Ruža pre nevestu boj o srdce ženícha Tomáša.

Blondína však medzi ostatné dievčatá nezapadla a nepatrí ani k favoritkám na výhru. Sám Tomáš sa na rande s ňou vyjadril, že mu nepripadá prirodzená a ani on sa s ňou necíti vo svojej koži. Napriek tomu od neho Katka naďalej pri vyraďovaní dostáva ruže a diváci romantickej šou ju tak môžu vídať na obrazovkách Markízy znova a znova. Nie je žiadnym tajomstvom, že Ruža pre nevestu sa nakrúcala už pred nejakým časom. Ako sme už na EVE písali, blond speváčka odvtedy schudla 12 kilogramov, a pre náš web aj prezradila, ako sa jej to podarilo.

Katka svoju fantastickú postavu predviedla cez Veľkú noc na prenose tanečnej šou Let´s Dance. Podarilo sa jej uloviť fotky hneď s dvoma sexsymbolmi, kubánskym Mariom Cimarrom aj slovenským Jankom Koleníkom. "Moja detská láska. Som taká šťastná, že som ho mohla spoznať naživo,“ tešila sa kráska z fotky s hviezdou telenovely Skrytá vášeň. "Môj najobľúbenejší slovenský herec,“ napísala zase k záberu s Kolením, FOTKY NÁJDETE V GALÉRII.

Rovnako ako aj jej "kolegyne" zo šou, aj Katka prijala pozvanie na živý prenos Let´s Dance.
Zdroj: Instagram/katytalan_

Katka sa však po schudnutí predviedla aj na oveľa odvážnejšej fotke. Zapózovala si totiž v športovej podprsenke a nohavičkách, pravdepodobne chcela vystaviť na obdiv ploché bruško. "Každým dňom sa zlepšujem,“ odkázala na Instagrame. Mnohým však takmer vypadli oči pri pohľade na jej zarezané nohavičky. V Ruži pre nevestu sa Katka prezentuje ako dáma, čakali by ste od nej, že zverejní takéto niečo?! FOTO V GALÉRII!