Foto: tv markíza
#Ľudia

Aj komici majú smutné dni: Svoje o tom vie aj Evelyn!

27.10. 2021 10:41 Život komika neznamená úsmev od ucha k uchu 24/7. Či už sa človek zle vyspí, nie je spokojný sám so sebou, niečo ho trápi, alebo je to skrátka len sychravým jesenným dňom...Aj na pozitívnych ľudí občas príde menšia depka.

Evelyn
Zdroj: tv markíza

Evelyn sa so svojou náladou pod psa neváhala otvorene zdôveriť svojim fanúšikom. Aj to je cesta, ako môže človeku odľahnúť, keď sa o svoj nie vždy ideálny stav duše podelí s ostatnými..

Síce je Eva Kramerová na fotke vysmiata, sprievodný popis odhalil pravú náladu herečky a komičky Evelyn, a tak pustila fanúšikov hlbšie do svojho vnútra..

"Ja viem, že vo virtuálnom svete sa nenosí smútok, ale popravde, ja mám dnes otrasný deň!," napísala včera na svojej sociálnej sieti. "Jediné, čo ako tak pomohlo, bol pohyb! Po takmer dvojmesačnej pauze. Strašne mi to chýbalo. Život bez pohybu je otrasný …hlavne po psychickej stránke," napísala Evelyn, ktorej pohyb naozaj nie je cudzí. Diváci si ju predsa pamätajú z televíznych formátov ako Let´s Dance alebo Tvoja tvár znie povedome, kde vždy Evelyn podávala obdivuhosné výkony.

Evelyn počas tréningu s Miňom Kerešom.
Zdroj: tv markíza

"Ak máte nejaké zaručene anti-smutkovské rady, sem s nimi," pokračuje Evelyn (31) smerom k fanúšikom a vyzýva ich, aby jej pomohli zlepšiť si náladu. "Ale ako sa hovorí, po daždi príde dúha. Tak zajtra čakám…hm štvoritú. Každopádne, hovorim si, že zajtra začína nový deň a nová šanca… ako hovorí moja mamina: “Nikdy nevieš, či zajtra nebude najšťastnejší deň v tvojom živote,” tak nechávam tomu otvorené dvere," ukončila Evelyn a už bol rad na sledovateľov, aké rady jej ponúknu v komentároch. 

Vybrali sme tie najlepšie, inšpirujte sa nimi aj vy, na ďalšej strane.