Už aj Boris Valábik odchádza z Facebooku: Akí ľudia ho k tomu PRINÚTILI?

28.5. 8:51 Už má toho dosť! Hoci fanúšikovia môžu vidieť Borisa Valábika (36) na obrazovkách prakticky každý deň, bývalý hokejista sa rozhodol, že opustí sociálnu sieť Facebook. Spolukomentátor svetového šampionátu uviedol, čo stálo za jeho rozhodnutím, píše šport24.sk.

Najprv Zuzana Kovačič Hanzelová, potom Marcel Forgáč a teraz už aj Boris Valábik opúšťa sociálnu sieť Facebook. Všetkých troch spája podobný dôvod - majú plné zuby ľudí, ktorí šíria zlo a hovoria o veciach, o ktorých nič nevedia. „Aký prínos pre človeka má miesto, kde človek, čo nedoštudoval strednú školu vyučuje o medicíne, kde ten, kto študoval stavebnú škole rozpráva masám o súdnych procesoch, kde človek, čo nikdy nehral hokej vulgárne nadáva tým, ktorí jeho krajinu v hokeji reprezentujú,“ napísal v súčasnosti hokejový analytik. Jeho pohár trpezlivosti pretiekol a už nemá zjavne chuť čítať urážky a osočovanie od neznámych ľudí.

Boris Valábik
Boris Valábik
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CFz4H_epV1Z/

FOTKY BORISA NÁJDETE V NAŠEJ GALÉRII TU!

„Facebook sa zmenil na miesto pre obmedzených, zakomplexovaných ľudí s pocitom menejcennosti, ktorí túžia byť videní a registrovaní, lebo v reálnom živote sa im to nepodarilo. V tomto svete už ja prínos pre svoj život nevidím,“ nešetrí kritikou. Súhlasíte s jeho názorom? Zahlasujte v našej ankete nižšie!

Anketa Súhlasíte s Borisom?

PREČÍTAJTE SI AJ:

Video