×
#Ľudia

Adela s Viktorom si užívajú RODIČOVSTVO: Prvé FOTO z kočíkovania!

10.1. 15:19 Manželia sa dočkali vytúženého dieťatka.

Adelu a Viktora sa podarilo zachytiť pri ich dome v bratislavskej Karlovej Vsi so širokým úsmevom na perách. Nie je sa čo čudovať, plní sa im ich najväčší sen. „Dieťatko máme doma asi mesiac. Nemôžeme o ňom však nič konkrétne prezradiť. Museli sme podpísať mlčanlivosť, že nemôžeme prezradiť jeho vek, meno, pohlavie, ani odkiaľ je. Je to v procese, dieťa nám ešte oficiálne nie je pridelené, preto je to ešte veľmi citlivé,” prezradila Adela exkluzívne pre Plusku.

„Musela som rušiť mnohé eventy, lebo by som to nedala. Bol to taký škrt cez rozpočet, nemyslím však finančný. Zrazu musíte preorganizovať celý život. Bol to celkom ,záhul', teraz sme už na to navyknutejší. Musím povedať, že to bola veľká psychická šupa,” pokračovala. Vďaka tomu, že nepracujú 8 hodín denne si dokážu nastaviť čas tak, aby bol aspoň jeden z dvojice pri dieťatku. Pričom dodala, že všetky večerné akcie zrušila: "V noci to tiež zvládame v pohode. Každý deň však zisťujeme nové veci."

„Pripravené sme nemali nič, okamžite sme rozhodili kamarátske a bazárové siete a začali všetko narýchlo zháňať. Tak 95 percent všetkej výbavy máme z druhej ruky, takže ekologická misia pokračuje aj v tejto novej zostave,“ povedal Viktor pre markiza.sk. Deň po prevalení tejto ich životnej novinky sa dvojicu podarilo zachytiť, ako si vychutnávajú obed v známej reštaurácii neďaleko ich bydliska. Počas obeda Adela viackrát vyšla na terasu, kde sa zrejme snažila v kočíku uspať ich dieťatko a neustále sa k dieťatku nakláňala a doslova ho hltala pohľadom. FOTO VINCZEOVCOV S DIEŤATKOM NÁJDETE TU!

Zdroj: Plus 1 Deň