Oscara si v kategórii najlepší herec vo vedľajšej úlohe prevzal Brad Pitt.
Foto: Getty
#Ľudia

Absolútne dokonalá frajerka Brada Pitta: Angelinu Jolie vymenil za Poľku! (FOTO)

Oscara si v kategórii najlepší herec vo vedľajšej úlohe prevzal Brad Pitt.
Foto: Getty
#Ľudia

Absolútne dokonalá frajerka Brada Pitta: Angelinu Jolie vymenil za Poľku! (FOTO)

30.10. 2020 9:57 Nemecká modelka s poľskými koreňmi Nicole Poturalski (27), ktorá vystriedala Angelinu Jolie (45) po boku hollywoodskej hviezdy Brada Pitta (56), svojím výzorom pripomína ruskú sexbombu Irinu Shayk!

Angelinu Jolie informácie o Bradovej novej frajerke poriadne rozzúrili. Odhliadnuc od toho, že Nicole nebola herečke od úvodu vôbec sympatická, nahnevalo ju, že jej EX sa tak bezhlavo pustil do ďalšieho kontroverzného vzťahu, ktorý riešia média po celom svete. FOTKY Nicole Poturalski uvidíte TU.

Modelka je totiž v súčasnosti vydatá za nemeckého boháča Rolanda Maryho, s ktorým má 7-ročného syna Emila. Dvojica však žije v otvorenom manželstve, v ktorom je zjavne dovolené úplne všetko. (Pitt sa s Nicole spoznal práve vďaka Rolandovi. S tým sa zoznámil ešte počas nakrúcania Tarantinovho filmi Nehanební bastardi v Nemecku, poz. redakcie)

Anketa
Páči sa vám nová frajerka Brada Pitta?
  • 42%
  • 58%

Zdroje z Angelininho okolia tvrdia, že je z Bradovho správania hlboko sklamaná najmä kvôli ich deťom. V otázke stretávania sa ich detí s Nicole zaujala rázny odmietavý postoj a sme preto zvedavé, kedy Pitta 27-ročná kráska omrzí a v rebríčku priorít si na prvé miesto opäť dosadí svoje deti... Pozrite si fotky Nicole Poturalski.

Podľa poľského portálu Teleshow sa Nicole narodila vo Varšave, s matkou sa však presťahovali do Nemecka, kde si vybudovala kariéru v modelingu. Jej rodičia, Agnieszka a Janusz, rovnako ako jej starí rodičia, sú Poliaci.

Video

Diskusia