×
#Lifestyle

Značka šteklivej spodnej bielizne je späť, anjelikov však nečakajte: Ako modelky sa predvedú...

28.3. 20:14 Po štvorročnej prestávke a škandáloch sa obľúbená značka spodnej bielizne vracia vo veľkom štýle a s novým konceptom. Pozrite, aké zmeny si prichystali!

Na konci roka 2019 značka Victoria Secret´s oznámila, že končí s módnymi prehliadkami. Výrobca luxusnej spodnej bileizne vtedy čelil obrovskej kritike, že jeho modely predvádzajú vychudnuté modelky, ktoré držia šialené diéty a tak ohrozujú zdravý vývoj mladých dievčat, ktoré sa snažia napodobňovať svoje idoly. Objavili sa aj obvinenia zo sexuálneho obťažovania a psychického nátlaku vyvíjaného nielen na modelky, ale aj na zamestnancov firmy.

Modelky na prehliadke Victoria Secret´s
Zdroj: Shutterstock‎

Nový koncept

Firma prichádza s novým nazeraním na ženské telo a upúšťa od super štíhlych modeliek s dokonalými telami. Zástupcovia firmy avizovali, že na pripravovanú módnu šou angažovali osobnosti symbolizujúce krásu vo všetkých jej podobách a po prehliadkovom móle by mali vykračovať osobnosti podporujúce ženské záujmy. Medzi modelkami tam uvidíme americkú futbalistku Megan Rapinoe, herečku Priyanku Chopra i prvú transgender modelku Valentinu Sampaio.

Futbalistka Megan Rapinoe prišla už tradične s poodhaleným hrudníkom.
Zdroj: getty images
BEVERLY HILLS, CA - FEBRUARY 24: Priyanka Chopra attends the 2019 Vanity Fair Oscar Party hosted by Radhika Jones at Wallis Annenberg Center for the Performing Arts on February 24, 2019 in Beverly Hills, California. (Photo by Dia Dipasupil/Getty Images)
Zdroj: Getty Images
Transmodelka Valentina Sampaio (29).
Zdroj: instagram

Video