Foto: EVA 5
#Lifestyle

Vymakaj si telo snov do plaviek! Májová EVA prináša kompletný BODY PLÁN aj VEĽKÝ DARČEK!

Foto: EVA 5
#Lifestyle

Vymakaj si telo snov do plaviek! Májová EVA prináša kompletný BODY PLÁN aj VEĽKÝ DARČEK!

12.4. 10:00 Májová EVA s mesačným BODY plánom pre TELO SNOV a veľkým DARČEKOM je práve v predaji. Listuj BODY vydanie a inšpiruj sa!

Na titulke s blížiacim sa finále MISS SLOVENSKO 2019 a našej kategórie EVA MISS SYMPATIA hviezdi riaditeľka súťaže a vždy štýlová Karolína Chomisteková. Máš už vybranú svoju finalistku? Neváhaj a pošli prázdnu SMS na číslo favoritky, ktorá sa ti páči najviac. Viac informácii nájdeš na stránke https://www.miss-slovensko.sk/

Ø ZADOK a BOKY + RAMENÁ a PRSIA + STEHNÁ

Listuj podrobný a efektívny MESAČNÝ PLÁN NA PEVNÝ ZADOK, ŠTÍHLEJŠIE ramená a PEVNEJŠIE stehná!

Telo snov má aj riaditeľka súťaže Karolína Chomisteková, ktorá však prezradí, že ako dieťa mala komplexy + viac o súťaži MISS SLOVENSKO:

„MISS SLOVENSKO má stále svojich fanúšikov a význam, každý rok na tom poctivo pracujeme a snažíme sa to celé posunúť ďalej. Rozdiely medzi svetom missiek a modelingom sa stierajú. Ale napríklad misskou môže byť aj 24-ročné dievča, čo je ale na začiatok modelingovej kariéry v tomto veku je pomerne neskoro.“VIAC v rozhovore v MÁJOVEJ EVE.

A keďže celé číslo venujeme TELU snov, predstavujeme finalistky MISS SLOVENSKO 2019 v hriešnom FIT pláne! 

EVA VZŤAHY:
Vymakaj si telo snov do plaviek! Májová EVA prináša kompletný BODY PLÁN aj VEĽKÝ DARČEK!
Zdroj: EVA 5

Správny ženích: Jedného dňa nezávislosť a nezáväznosť randenia unaví aj koňa... Začíname myslieť na budúcnosť, rodinu, záväzky... Kto je však vhodný partner na dobrodružstvo zvané manželstvo? V DOBROM I ZLOM? Čítaj na strane 57.

EVA MÓDA:

· neóny a bright idea

· slama a rafia

· OOTD podľa Karlie Kloss

· zemité farby a večerné zore

· little white dress

TO NAJ:

Naša zlatá redaktorka Radka, zo zvedavosti jedla tento mesiac „2 týždne ako Gisele Bűndchen...“. Kniha „Lessons“ sa stala totiž absolútnym bestsellerom. A výsledok? Radka prezradí vám na strane 68. Načrtneme len, že zeler už nechce ani vidieť. :)

+ TRENDY JAR/ LETO 2019 - top mejkap artisti hlasujú v novej sezóne za jasné farby, svetlú pleť, výrazné pery.

A špeciálne: MAPA TVÁRE – odhaľ s EVOU tajomstvo, aké ti chce pokožka ukázať.

Navyše, s májovou EVOU odštartuj aj exkluzívny videoseriál a vyformuj si postavu s fitnesskami z BiotechUSA. KLIKAJ na eva.sk a nenechaj si ujsť 2 HOT INŠPIRATÍVNE VIDEÁ týždenne!

Májová EVA na titulke s Karolínou Chomistekovou, so skvelým KOZMETICKÝM DARČEKOM a BODY PlÁNOM pre TELO SNOV, je práve v predaji!

Zdroj: Redakcia Eva

Video

Diskusia
#evahriesnedobra