Foto: Falkensteiner Hotels & Residences
#Lifestyle

Viete, ktorý chorvátsky ostrov volajú ZLATÝ? Čisté more a tá atmosféra… Tu si DOVOLENKU užijete

26.5. 14:15 Leto je za rohom, počujete už aj vy v diaľke šumenie mora? Chorvátsko je pre mnohých Slovákov overená voľba a my vám poradíme, kam zamieriť tentokrát.

Z 1185 chorvátskych ostrovov sa len jeden nazýva „zlatý“ a to oprávnene! Stredomorská klíma, rozmanité prírodné a historické krásy… Meno „Zlatý“ Krk vzniklo už v dávnej minulosti vďaka bohatstvu tunajšej krajiny a mora. Dnes je Krk prezývaný tiež „ostrov modrých vlajok“, ktoré hrdo symbolizujú čistotu jeho mora a pobreží. Pláže piesočné, štrkové, ale aj skalnaté s betónovými mólami… Na 200-kilometrovom pobreží ich nájdete viac než 100! A keď už na Krku budete, odporúčame ubytovať sa vo Falkensteiner Hotel Park Punat.

Falkensteiner Hotel Park Punat, ostrov Krk
Zdroj: Falkensteiner Hotels & Residences

Okrem oddychu pri bazéne si môžete užiť relaxačné procedúry Thalasso & SPA uprostred prírody alebo sa odreagovať priamo na pláži s jógou či meditáciou. Že by to chcelo nejakú akciu? V hoteli pre vás radi zorganizujú zážitky na mieru na mori aj na súši. Či už túžite objavovať miestnu idylickú prírodu, historické staré mestá, potápať sa v Jadrane alebo si vyskúšať nočný rybolov, ste na správnom mieste. Pre športovo založených sú tu výlety na kajaku, bicykli či paddleboarde, odmeniť sa môžete gastronomickým výletom po ostrovných viniciach a olivových hájoch.

V hoteli Falkensteiner Hotel Park Punat samozrejme myslia aj na rodiny s deťmi. Ak si túžite odpočinúť, vaše ratolesti sa zatiaľ zabavia vo Falky Lande s animátormi. Nezabudnuteľné zážitky, vrátane športových a tematických programov, sú tu pripravené pre deti všetkých vekových kategórií. Bonusom je vlastný tobogán! Kto sa už teší?:)

Nenechajte si dovolenku na Krku toto leto ujsť, aktuálne si ju môžete rezervovať so zľavou až 15%! Viac sa dozviete na: Falkensteiner Hotel Park Punat

Video