Foto: Gabriella Salvete
#Lifestyle

Vianoce v réžii Gabriella Salvete

6.12. 2021 0:00 Pokiaľ necháme Gabriella Salvete voľnú ruku a ponúkneme jej možnosť organizácie celých Vianoc od prvého adventu až do nového roka, verte, že nebudete sklamaní. Heslo tejto značky znie jasne! Láska, radosť, zábava, a presne také Vianoce majú byť, nemyslíte?

Láska, ktorá dobre vyzerá

Okrem iného k obdobiu zimných radovánok, adventných vencov a vianočných kolied patrí láska. Spieva sa o nej v rôznych piesňach aj koledách, farba, ktorá ju vyjadruje je jednou z najdôležitejších farieb Vianoc. Vyjadriť lásku a nehu ukrytú v našich srdciach však nemusíme len tým, ako sa správame, ale aj tým, ako vyzeráme. Skúste použiť decentnú linku na oči, jemne vykonturovať tváre, pery nafarbiť na červeno a oči zdôrazniť len pomocou riasenky. Aj taký minimalistický štýl postačí na to, aby každý pochopil, že vaše srdce je láskavé a romantické.

Gabriella Salvete Love
Zdroj: Gabriella Salvete

Radosť, ktorá potěší aj najväčšieho mrzúta

V mnohých rozprávkach sa stretávame s človiečikom, ktorý zo srdca nenávidí Vianoce. Je všetkými opovrhovaný a nepochopený. Zletom rôznych udalostí sa počas jedinej rozprávky stane aj z odporcu Vianoc ich milovník, zamrznuté srdce sa roztopí a naplní sa radosťou. Viete, koľko takých ľudí je vo vašom okolí? Možno jeden, možno desiatky. Nenechajte nič na náhodu a pomôžte prebudiť vianočného ducha vo všetkých okolo vás. Obdarujte ich chvíľkou radosti, ktorú môžu využiť kedykoľvek, ktorú nemusia s nikým zdieľať, a napriek tomu pri nej môžu pookriať. Chvíľku, pri ktorej si napustia horúcu vaňu, na tvár dajú pleťovú masku, nohy aj ruky zabalia do ošetrujúceho zábalu. Chvíľku, vďaka ktorej každý pochopí, že vám na ňom záleží.

Gabriella Salvete Happy
Zdroj: Gabriella Salvete

Zábava – korenie pre život s úsmevom

Čo by boli Vianoce bez zábavy. Vezmite sánky, oblečte sa tak, že vás nikto neprehliadne a vyrazte na zasnežený kopec. Že tento rok nenapadol žiadny sneh? Polepte sa krásnym párty tetovaním, nalakujte nechty na modro, pusu nafarbite na ružovo a vyrazte na vianočný večierok. Buďte neprehliadnuteľní, sebavedomí a odvážni. Občas je potrebné z hlavy odstrániť všetky starosti a aspoň na chvíľku byť voľnomyšlienkár. Také momenty nie sú nezodpovednosťou, ale odpočinkom pre naše telo aj myseľ.

Gabriella Salvete Fun
Zdroj: Gabriella Salvete

Urobte si tohtoročné Vianoce čo najviac pohodové, skúste prežiť lásku, radosť aj zábavu. K tomu, aby sme mohli cez Vianoce kúzliť aj s naším vzhľadom nám pomôže e-shop elnino.sk. Nájdete tu všetok sortiment Gabriella Salvete. Už viete, aké budú vaše sviatky?

autor:  PR článok

Video