×
#Lifestyle

Veľký kariérny horoskop na apríl: Panny čakajú nové začiatky, Býk zas...

13.4. 17:17 Ako sa vám bude dariť tento mesiac po pracovnej stránke? Hviezdy v tom majú jasno. Kým Baran sa naučí počúvať svoj vnútorný hlas, pre Pannu bude apríl symbolom vnútornej revolúcie.

Baran
Máte pocit, že zažívate obdobie, ktoré vám už neprináša takú radosť v práci, ako predtým? Najvyšší čas začať počúvať svoj vnútorný hlas. Začnite v malom a do svojej bežnej rutiny začleňte malé zmeny – niekedy stačí, ak sa naštartujete rannou jogou alebo zmeníte stravovacie návyky. Už žiadne obedovanie pred počítačom a káva miesto raňajok. Snažte si nájsť čas na seba aj počas pracovného týždňa.
Na druhej strane, v prípade, že so svojou frustráciou bojujete dlhšie, skúste sa porozprávať so svojím nadriadeným. Ten bude v nasledujúcom mesiaci naklonený vypočuť si vás a ochotnejšie bude spolu s vami hľadať riešenie. Považuje vás za jedného z kľúčových zamestnancov a váš odchod by vnímal ako svoju osobnú prehru. Pozor však, majte realistické očakávania a nezneužívajte šéfovu dobrú náladu, najmä ak uvažujete, že požiadate o zvýšenie platu. Ak prestrelíte, rýchlo sa jeho hnev obráti proti vám.

BARAN
Zdroj: Shutterstock.com
autor:  bh