×
#Lifestyle

VEĽKÝ beauty HOROSKOP: Zistite, čo sa vám hodí a na čom zas POPRACOVAŤ!

18.7. 2022 16:00 Všetky máme svoje tajomstvá, a to platí aj o kráse. Čo sú vaše silné beauty stránky a na čom sa dá v rámci starostlivosti ešte popracovať?

Rak

Ste romantička telom aj dušou. Takisto máte v sebe istú dávku nostalgie, vďaka ktorej rada spomínate na detstvo a všetky kozmetické vychytávky, ktoré používala vaša mama. Kúpeľňu máte plnú produktov, ktoré nádherne voňajú, majú krásny obal a ľahko sa nanášajú. Dbáte na kvalitu a svojej pleti doprajete len to najlepšie a najdrahšie. Obľubujete textilné masky na tvár, pri ktorých aspoň na chvíľku zrelaxujete a vašu pleť krásne vyživia. V tomto určite pokračujte, rovnako ako v udržiavaní peknej manikúry, na ktorú si skutočne potrpíte. Najviac sa k vašej osobnosti hodí francúzska manikúra a pastelové farby. Neónové odtiene prenechajte ohnivým znameniam.

RAK
Zdroj: Shutterstock.com

Čo musíte zlepšiť: Vašou jedinou neresťou je, že zanedbávate odlíčenie, ktoré chcete mať večer čo najskôr za sebou. Pozor, aby sa vám to nevypomstilo na kvalite pleti. Pred spaním nanášajte sérum, ktoré hydratuje a tonizuje.

Kameň: avanturín a mesačný kameň

Video