Foto: EVA 2019 / 1
#Lifestyle

Musíš ju mať! Ulov si sviatočnú EVU s fashion DIÁROM: Ktorý z nich si vyberieš?

Foto: EVA 2019 / 1
#Lifestyle

Musíš ju mať! Ulov si sviatočnú EVU s fashion DIÁROM: Ktorý z nich si vyberieš?

3.12. 2018 10:30 ULOV SI SVOJ VIANOČNÝ DARČEK A ODŠTARTUJ NOVÝ ROK S EVA FASHION DIÁROM! EXKLUZÍVNE IBA V HRIEŠNE KRÁSNEJ JANUÁROVEJ EVE!

Ulov si 1 z 3 hriešne štýlových dizajnov, alebo hneď všetky TRI a vykroč s EVOU do roku 2019. 

TVÁR Z TITULKY

Prekrásna herečka Margot Robbie je nielen hriešne krásna, ale aj nesmierne talentovaná a úspešná. Táto 28-ročná sexi girl nielenže v trháku Vlk z Wallstreet vyfackala DiCapria, ale od roku 2016 je šťastne vydatá a svet válcuje svojou bezprostrednosťou. Zosobňuje všetko, čo by ste od mladej ženy z generácie mileniálov očakávali. Je zábavná, energická, s výzorom, ktorý mnohým mužom nedá spávať. Zároveň je však veľmi sofistikovaná a múdra s brilantným zmyslom pre humor. A my ju zbožňujeme.

Musíš ju mať! Ulov si sviatočnú EVU s fashion DIÁROM: Ktorý z nich si vyberieš?
Zdroj: EVA 2019 / 1

Múzy roku 2018. Predstavujeme päticu žien, ktoré ovládli rok 2018: Jasmína Alagič, Kristína Činčurová, Anita Soul a Emma Drobná. Ženy, ktoré sa neboja siahnuť na úspech. Obliekli sme ich do najkrajších modelov slovenských návrhárov a výsledkom je niečo, čo v sebe spája ženskosť, krásu, charizmu a vyvoláva zimomriavky na koži. Listuj hriešne krásnu fotostory na strane 62.

+ HRIEŠNY PÁRTY ŠPECIÁL 

... to znamená 47 HOT STRÁN PLNÝCH NAJ ŠIAT, DOPLNKOV A KOZMETIKY!

> ANIMÁLna príťažlivosť

> Drahé kovy na kabelkách

> LEATHER boots

> TOP kožuchy sezóny

> GLAM rock

> MINIsukňa

Predstavujeme hriešne krásnu FASHION zimu spolu s VIANOČNÝM MENU:

Zahryznite sa do módnych chuťoviek vo farbách Vianoc. Keď len pohľad nestačí, musíte sa do nich pustiť! POZOR! Ľahko sa od nich môžete stať závislé.

Musíš ju mať! Ulov si sviatočnú EVU s fashion DIÁROM: Ktorý z nich si vyberieš?
Zdroj: EVA 2019 / 1

+ EXKLUZÍVNE: Prvé Vianoce s ním! Konečne ste spolu oficiálne a exkluzívne. Poznáte si navzájom priateľov, muchy aj tetovanie na zadku. Ale skutočný test osobnosti a vzťahu prichádza až teraz. Vianoce. Ako nimi prejsť a zostať párom aj naďalej? EVA poradí.

Sú silikóny OUT? V novej EVE poradíme, ako na krásne prsia aj bez silikónových implantátov. Viac prezradí doktor.

+ HOLLYWOODSKA PLEŤ do chvíľky. Tie naj procedúry nájdete v najnovšej EVE!

Čierne vdovy. Pavúčica, ktorá po párení zabije samčeka, je oproti novodobým čiernym vdovám z ľudskej ríše začiatočníčka. Tie totiž neváhajú odsúdiť na smrť kohokoľvek, aj neznámeho človeka, z rozmaru, či pre peniaze. Kam sme sa to dostali, keď si ženy objednávajú vraždy?? Čítajte viac na strane 95.

EVA VÔŇA ROKA 2018 MÁ SVOJICH VÍŤAZOV!

Naša najvoňavejšia súťaž EVA VÔŇA ROKA 2018 pozná svojich víťazov. Ďakujeme za všetky vaše hlasy a taktiež našej ctenej porote. Víťazov nájdete nielen v najnovšej EVE, ale aj na evavonaroka.sk.

Zdroj: Redakcia Eva
Diskusia  ()

Video

Diskusia
#evahriesnedobra