×
#Lifestyle

Týchto 5 farebných odtieňov pôsobí doslova magicky! Pritiahnu lásku do vášho života

29.3. 10:32 Farby majú na náš život veľký vplyv. Rozhodujú aj o tom, či si do života pritiahnete niekoho výnimočného, kto obohatí váš život. Pozrite sa, aké farby by vám nemali chýbať v šatníku.

Farby pôsobia aj na našu psychiku. Ak túžite po láske, skúste nosiť týchto päť farebných odtieňov. Vraj prinášajú energiu, ktorá dokáže pritiahnuť lásku.

Červená

Táto farba predstavuje túžbu a sexuálnu energiu, je symbolom sebavedomej ženy, ktorá je presvedčená o sile svojej osobnosti. Červenú noste nielen na oblečení, ale aj na perách a nechtoch. Táto výrazná farba plná vzrušenia predstavuje silné iskrenie a pomôže vám premeniť sny na skutočnosť.

Červená
Zdroj: profimedia

Ružová

Je stelesnením všetkého pozitívneho. Jemná a decentná ružová sa hodí na prvé rande. Je to farba optimizmu a láskavosti, ktoré vás zaplavia, keď prežívate prvé štádia zamilovanosti. Už existujúcim párom pomáha opäť rozhorieť plemeň vášne a lásky.

Ružová
Zdroj: profimedia

Modrá

Predstavuje bezpodmienečnú lásku a sentimentalitu. Vzbudzuje pocit dôvery a bezpečia, ktoré sú potrebné na vytváranie a udržanie zdravých vzťahov.

Modrá
Zdroj: Boden, Cotton, archív značiek

Fialová

Kráľovská farba je považovaná za veselú a romantickú. Povzbudzuje k odvahe a nabáda vás riskovať. Môže vás posunúť o level vyššie a nabiť vás sebavedomím, ktoré vám pomôže zdolať prípadné prekážky po ceste za vaším šťastím.

Fialová
Zdroj: Chris Jackson

Zelená

Farba Venuše prináša do vzťahu pozitívne vibrácie. Vďaka tejto farbe vidíte veci optimisticky a v ľuďoch hľadáte iba dobro. Vyberajte si ju vždy, keď túžite byť príťažlivá, či už pre svojho partnera alebo hľadáte novú lásku.

Zelená
Zdroj: Profimedia.sk
autor:  Nina Nová

Video