×
#Lifestyle

Twiinsky si užívajú ZASLÚŽENÚ dovolenku na Cypre: POZRITE na ten HOTEL!

9.9. 2022 7:12 Dievčatá už potrebovali dovolenku ako soľ.

Speváčky sa netajili tým, že sa na dovolenku veľmi tešili. Posledné mesiace boli totiž veľmi hektické, pretože zariaďovali dom. Daniela navyše pár dní pred odletom dostala alergickú reakciu, kvôli ktorej skončila v nemocnici. "Krásne ránko z urgentného príjmu. Opuchnutý jazyk a pery level 3 000. Prvý raz som sa fakt bála o život. Opuch neustupoval. Strašný pocit, keď ti puchne už aj hrdlo,“ opísala krušné chvíle. Ťažké dní však majú umelkyne za sebou a aktuálne si užívajú luxusnú dovolenku na Cypre, kam sa už dlho chystali. Teplota sa tu momentálne pohybuje okolo 30 stupňov.

Na Cyprus sa vybrali aj s celou svojou rodinkou, ktorá im pomáha so starostlivosťou o dcérky Lindu a Neu. Malá Neuška, ktorá v novembri oslávi rok si piesok užíva jedna radosť. Veronika zverejnila jej fotku, ktorá hovorí za všetko. Dcérka na zábere leží v piesku a je vysmiata od ucha po ucho. "Keď videla Lindu, ako sa jaší v piesku, tak šup za ňou," uviedla Veronika dôvod radosti.

Daniela Nízlová si užíva dovolenku na Cypre.
Zdroj: instagram/@danielatwiins

Veronika a Daniela si vybrali hotel Limak Cyprus Deluxe, ktorý má perfektné recenzie. Dvojičky si ho možno zvolili aj preto, že je skvelý pre detičky. Ponúka detský klub aj ihrisko, na ktorom sa môžu do sýtosti vyjašiť. Má aj bazén, pri ktorom si vedia hostia oddýchnuť. Cena za jednu noc sa pohybuje okolo 300 eur pre dve osoby, takže rozhodne nejde o lacné ubytovanie. No keď uvidíte fotky hotela pochopíte, že za to stojí. POZRITE TU A POSÚĎTE SAMI.