Foto: MARK/PR
#Lifestyle

Tipy na perfektné darčeky pre každého

Foto: MARK/PR
#Lifestyle

Tipy na perfektné darčeky pre každého

6.11. 2018 16:00 Chcete niekoho blízkeho potešiť pekným, moderným a ešte aj praktickým darčekom, ale strácate čas medzi preplnenými regálmi v nákupných centrách a váhate, ktorý je ten NAJ? Tak sa kľudne vráťte späť domov, pretože svoje bláznivé kamarátky, skvelé kolegyne, milovanú rodinu alebo svojho skvelého priateľa môžete obdarovať niečím čo je nie len pekné a trendy, ale prispeje to aj k ich kráse a zdraviu.

Slovenská prírodná kozmetická značka MARK face and body, známa najmä svojimi najobľúbenejšími kávovými peelingami MARK, prináša na trh skvelé darčekové balenia plné prírodných, kvalitných kozmetických produktov určených na starostlivosť o celé telo.

Tipy na perfektné darčeky pre každého
Zdroj: MARK/PR

Pre bandu kamarátok, kolegyňu, sestru či mamu

Každá žena chce byť krásna a zdravá. Preto je potrebné vyberať kvalitné, prírodné kozmetické produkty. Značka MARK face and body ponúka unikátne vianočné sety na starostlivosť o telo a tvár v krásnych a kvalitných darčekových krabiciach.

Tipy na perfektné darčeky pre každého
Zdroj: MARK/PR
Sety obsahujú prírodné produkty pre dokonalú starostlivosť o pleť, ako napríklad, pleťové organické olejové sérum MARK, pleťovú organické vodu v dvoch skvelých arómach, či dokonca 100% prírodnú masku na vlasy obohatenú o výťažky z rozmarínu. Jednoducho MARK namixoval ideálne sety pre každú ženu, či sa chce starať o pokožku tváre alebo o celé telo. Stačí si len vybrať.
Tipy na perfektné darčeky pre každého
Zdroj: MARK/PR

Pre skvelú priateľku, niekoho výnimočného alebo blázna do módnych doplnkov

Ženy jednoducho milujú najmä dve veci (okrem svojich polovičiek), a tými sú móda a krása. MARK face and body už teraz ponúka široké portfólio kvalitných a prírodných kozmetických produktov, no čo tá móda? MARK našiel riešenie aj tu a na trh prináša unikátne a moderné darčekové balenia aké tu ešte neboli. Kvalitnú prírodnú kozmetiku vám zabalí do krásnej kabelky. Áno, čítate správne! V ponuke sú dostupné dve darčekové kabelky v dvoch krásnych dizajnoch, ktoré sú naplnené skvelými, kvalitnými a najmä prírodnými kozmetickými produktami. Tak ktorá kabelka to bude?

Pre tvojho drahého

Našla si darčeky pre všetky ženy v tvojom okolí, no stále nevieš čo kúpiť tvojmu drahému? Už ťa napadli ponožky, ale stále ti niečo chýba? Dopraj relax a kvalitnú starostlivosť o pokožku aj jemu. MARK face and body má v ponuke produkty, ktoré určite potešia aj tvojho drahého.

Dopraj sebe, alebo komukoľvek, koho chceš obdarovať nezabudnuteľný darček, ktorý je aj praktický a užitočný. MARK sa dokonale postará a každý typ pokožky, nie je testovaný na zvieratách, je to Slovák ako repa a teraz je aj dokonale zabalený. Jednoducho každá pokožka si zaslúži MARKa ....

Zdroj: PR článok
Diskusia  ()

Video

Diskusia
#evahriesnedobra