Taylor Swift
Foto: Northfoto
#Lifestyle

Taylor Swift si splnila najbláznivejší sen: Neuveríte, do čoho sa pustila!

Taylor Swift
Foto: Northfoto
#Lifestyle

Taylor Swift si splnila najbláznivejší sen: Neuveríte, do čoho sa pustila!

16.1. 2017 16:11 Speváčka, herečka, skladateľka, filantropka, seriálové prekvapenie...Taká mladá a toľko titulov! A teraz k nim pribudne ešte jeden. Reštaurátorka! Samozrejme, nešlo by to bez jednej maličkosti – bez niekoľkých miliónov dolárov...

Zdalo sa, že keď v septembri 2015 vysolila za domisko v Beverly Hills 25 miliónov dolárov, splnila si sen o bývaní. To sa fakt iba zdalo! Mladá dáma totiž dom, v ktorom pred ňou býval kultový hollywoodsky producent Samuel Goldwyn, do posledného detailu prerobila do originálnej podoby, ktorú mal v roku  1934 a dosiahla, že dom zapísali do zoznamu kultúrneho dedičstva Beverly Hills.

Všetko nové ako staré

Vyše tisíc metrov štvorcových (!!!) postavili pred vyše sto rokmi z tehál a Swift chcela, aby všetky poschodia, všetky izby, apartmán pre hostí nad garážou, plavecký bazén, tenisový kurt, altánky aj domček na záhradný nábytok a náradie vyzerali ako voľakedy. Architekti a majstri sa poriadne zapotili, kým všetko zrenovovali, veľkou výzvou bolo točité vnútorné schodisko a ešte väčšou obrovské dvojkrídlové okná hlavnej budovy.

Taylor Swift v šatách Alexandre Vauthier
Taylor Swift v šatách Alexandre Vauthier
Zdroj: Northfoto

Zarábať treba na sny!

„Keď sa všetko konečne dokončí, bude to skutočne okázalé,“ nadchýna sa Taylor Swift. Interiér chce zariadiť dobovým nábytkom, ale samozrejme, chce mať aj všetky výdobytky doby, ktoré uľahčujú život a bývanie.

No ani za svet nechce prezradiť, koľko ju splnenie tohto sna stálo a má na to naozaj logické vysvetlenie: „Keď o niečom snívate, nehovoríte o cene. Áno, viete, že na to musíte zarobiť. Ale poznáte lepší dôvod na zarábanie, ako na plnenie si snov?!“ Nuž, Taylor, nepoznáme. Len sa pri snívaní držíme nižšie pri zemi..

Zdroj: Lucia Čibenková
Diskusia  ()

Video

Diskusia
#evahriesnedobra