Jedinečné a originálne odtlačky prstov veľa prezradia aj o vašej povahe.
Foto: Pixabay
#Lifestyle

Sú jedinečné a vypovedajú aj o povahe: Pozor, toto všetko o vás prezrádzajú vaše odtlačky prstov!

Jedinečné a originálne odtlačky prstov veľa prezradia aj o vašej povahe.
Foto: Pixabay
#Lifestyle

Sú jedinečné a vypovedajú aj o povahe: Pozor, toto všetko o vás prezrádzajú vaše odtlačky prstov!

12.6. 2017 20:52 Tvar a dĺžka vašich dlaní veľa vypovedá o vašej osobnosti a tiež prezrádza, aký život vediete. Podobným jazykom hovoria aj ďalšie časti tela. Napríklad, odtlačky prstov prezrádzajú niečo o vašej povahe, správaní aj o vašich inštinktoch.

Hoci odtlačok prsta každého jedného človeka je neopakovateľný a originálny, zároveň platí, že čiary sú usporiadané do jedného z viacerých vzorov. Nájdite si ten svoj a zistite, čo o vás prezrádza.

Kompozitný vzor – ak sa zdá, že odtlačok vášho prsta vytvára nie jeden, ale viac vzorov, ide o kompozitný odtlačok. Kruhy vyzerajú ako prílivové vlny a znamenajú, že ste flexibilná a ľahko sa prispôsobíte rôznym situáciám. Nemáte problém tvoriť nové priateľstvá ani spolupracovať s ľuďmi, hoci oveľa radšej ich vediete.

Sústredný vzor – ak je odtlačok prsta tvorený kruhmi, z ktorých jeden je centrálny a ostatné sa potom obtáčajú okolo neho ako vrstevnice na mape, znamená to, že máte veľmi silnú osobnosť a ste pevne odhodlaná dosiahnuť svoje ciele. Ste sebestačná a chcete súťažiť s ostatnými.

Nepravidelné slučky – ak tvoria vaše čiary nepravidelné slučky, akoby si niekto trénoval podpis, ste vynikajúca v  multitaskingu. Máte veľa záujmov a rada sa obklopujete priateľmi.

Vzor pávieho oka – chcete bojovať so všetkými životnými výzvami a ste aj veľmi umelecká. Vyznačujete sa mimoriadnym šarmom a ľudí dokážete inšpirovať svojimi kreatívnymi nápadmi.

Ukáž mi svoj odtlačok a ja ti poviem, kto si.
Ukáž mi svoj odtlačok a ja ti poviem, kto si.
Zdroj: Pixabay
Oválne krúžky – dokážete byť veľmi koncentrovaná a zároveň ste veľmi opatrná. Nemáte problém s time manažmentom, termíny si vždy usporiadate tak, aby ste ich stihla dodržať a či chcete alebo nie, stále s niekým súťažíte.

Radiálna slučka – ste veľmi nezávislá osoba a všetky veci potrebujete mať rozanalyzované do posledného detailu. Ste rebelka, je vám jedno, čo ľudia o vás hovoria alebo čo si o vás myslia. 

Oblúčik za oblúčikom – viete byť náladová a často riešite problémy odchodom. Pre druhých ste nepredvídateľná často veľmi impulzívna.

Každý otlačok prsta je originálny.
Každý otlačok prsta je originálny.
Zdroj: Pixabay
 Radiálny vzor – veľmi dobre vyjadrujete svoje pocity a veľa sa staráte o dobro ľudí okolo vás aj sveta ako takéto. V tom cítite svoju výnimočnosť a pohŕdate ľuďmi s iným hodnotovým rebríčkom.  

Špirálovitý vzor – ak sa nedajú presne určiť kruhy na odtlačku a vytvárajú akúsi špirálu, ste bezstarostná, vášnivá, veľa snívate a predstavujete si, že vo svojich snoch žijete. Ste veľmi citlivá.

Vzor ulnárnej slučky – kruhy sú sústredené viac z vonkajšej, krajnej strany a smerom dovnútra sú čoraz redšie a menej sústredené. Znamená to, že nepotrebujete veľmi vytŕčať, ale zároveň si chcete a viete žiť svoj život. Je pre vás dôležité, aby ste žili v pokojnej atmosfére a ste ohľaduplná voči iným ľuďom.  

Zdroj: Lucia Čibenková
Diskusia  ()

Video

Diskusia
#evahriesnedobra