Foto: Instagram.com/@sonaskoncova
#Lifestyle

Soňa Skoncová si zariadila dokonalú kúpeľňu. Pozrite na to!

Foto: Instagram.com/@sonaskoncova
#Lifestyle

Soňa Skoncová si zariadila dokonalú kúpeľňu. Pozrite na to!

2.11. 2021 16:53 Experiment vyzerá dobre a netradične. Pozrite si ju v našej galérii...

Priestranný byt v Bojniciach, ktorý je primárnym domovom známej krásky a jej rodiny, ohuruje už nejaký čas. Ešte pred príchodom synčeka ho stihla zariadiť tak, aby spĺňal všetky predstavy nielen po praktickej stránke, ale aj po tej dizajnovej. Na svojom Instagrame ukazuje bývanie pomerne často, všimli ste si však jej kúpeľňu?

Kúpeľňa Soni Skoncovej je originálna dizajnom aj riešeniami.
Zdroj: Instagram.com/@sonaskoncova

Na mieru navrhnutý interiér Soni Skoncovej okrem iného vyniká moderným terazzom. Tento obklad opäť zažil svoj boom a v brunetkinom byte je naozaj neprehliadnuteľný. Z priestoru kuchyne prechádza aj do kúpeľne, kde sa usadil na stenách i podlahe. Okrem toho sem "prišla" tiež ružová farba používaná v ostatných častiach bytu a originálne zariadenie.

Retro umývadlo bez klasickej zásuvky či skrinky v spodnej časti, k tomu ikonické dizajnové batérie a oválna vaňa. V priestrannej kúpeľni s veľkým oknom je aj sprchový kút a vedľa neho toaleta. Tak ako v ostatných častiach bytu - všetky úložné priestory či spotrebiče sú rafinovane skryté a priestor pôsobí čistým a pomerne jednoduchým dizajnom. Punc mu dodáva spomínané terazzo. 

ČLÁNOK POKRAČUJE NA ĎALŠEJ STRANE