#Lifestyle
Ukitas
Foto: Ukitas

Šikovné Slovenky nahrali novú skladbu: Bude Uncovered paradise novým letným hitom?

1.8. 2022 13:58 Nová skladba od Ukitas vás dostane!

“Život je príliš krátky na to, aby sme ho strávili kľačiac na kolenách a nikdy sa nepohli vpred” spievajú Ukitas v ich letnej novinke Uncovered paradise.

Ukitas
Ukitas
Zdroj: Ukitas

“Klip sme natočili počas nášho trojmesačného hudobného kontraktu na ostrove Cyprus. Práve ten sa stal našim “odkrytým rajom” (uncovered paradise), z ktorého sme vám ukázali tie najkrašie zákutia,” hovoria speváčky, ktoré sa len nedávno vrátili na Slovensko. Nikola a Terézia sú v prvých scénach oblečené ako chyžné, pracujúce v krásnom slnečnom rezorte. Počas umývania podlahy pri bazéne sa nechávajú v hlave uniesť predstavou, že by si dovolenkový rezort a tropické okolie ostrova radšej užívali. V nasledujúcich scénach si vychutnávajú miešaný drink, plávanie v bazéne či prechádzky na pláži popri skalných útesoch. V tejto idylke ich však preruší šéf a usmievavé chyžné sa hrnú späť do práce.

Touto myšlienkou chceli Ukitas poukázať na to, ako by mal vyzerať ideálne strávený letný čas, aj keď to v živote pracujúceho človeka nie vždy tak funguje. O hudobnú produkciu sa dievčatám opäť postaral etablovaný producent Dominik Štofko, s ktorým majú na konte dve ďalšie piesne, letnú latino skladbu Bailar y cantar a vianočný singel The reason I love christmas time.

Ukulele letná novinka Uncovered paradise má pohodový rytmus a letný vibe, ideálne do aktuálnych horúcich dní.