×
#Lifestyle

Predstavujeme dizajnové kolekcie De'Longhi: Nech je každé ráno štýlové

21.11. 2022 11:07 Naša módna redaktorka Mirka Danielová si zariadila svoju domácnosť raňajkovou kolekciou De'Longhi. Ich rýchlovarné kanvice a hriankovače sú totiž esenciou štýlu a dizajnu. Začnite deň po svojom - tak, ako to máte najradšej!

Na detaile záleží: Platí to v móde aj interiérovom dizajne. Vhodne zvolené doplnky dokážu zmeniť celú atmosféru kuchyne. Preferujete rustikálny štýl? Predstavte si, že sa ráno prebúdzate do vidieckeho domu obklopeného prírodou. Vôňa čerstvo zaliateho ovocného čaju umocňuje chrumkavá hrianka s maslom. Všetkými zmyslami nasávate atmosféru pokojného rána. Precíťte nostalgiu čias minulých a obklopte sa prislúchajúcim dizajnom- farebne aj materiálovo. Raňajková kolekcia De'Longhi Icona Vintage svojimi jemnými a zaoblenými líniami pripomína klasický dizajn pädesiatych rokov a tým dokonale odrážajú ducha retro štýlu. Ten najlepšie ladí s tak žiadaným rustikálnym štýlom. Okrem toho, aby ste zachovali eleganciu interéru, je potrebné zladiť zariadenia. Výber celých kolekcii je vždy dobrým rozhodnutím- hriankovač a rýchlovarná kanvica Icona Vintage, určite splnia vaše očakávania.

Zdroj: De´Longhi

Milovníkom extravagancie De'Longhi pripravilo kolekciu s názvom Brillante. Tá je poctou rafinovanému šperkárskemu umeniu, ktoré s majstrovskou precíznosťou dokáže dostať z diamantov oslnivý lesk. S príchodom tejto kolekcie dizajnéri opäť dokázali , že pri vytváraní nových raňajkových radov vizionársky posúvajú hranice výtvarného umenia. Kolekcia s nádychom extravagancie zaujme svojím vrstvením. Diskrétne chrómované detaily jej potom dodávajú nádych elegancie. Celok vytvára neobvyklú zmes klasiky a moderny, ktorá sa trblieta odráženými lúčmi svetla a dodá vášmu interiéru lesk ako diamant.

Začnite deň po svojom- zariaďte si interiér kuchyne po svojom. Tak, aby vizuál podporil vaše vnímanie! Pre viac info klikajte na https://www.delonghi.com/sk-sk/dizajnove-ranajkove-kolekcie.

Video