Foto: Amade Château
#Lifestyle

Oddýchnite si. Jednodňový WELLNESS neďaleko Bratislavy si môžete užiť aj cez týždeň

28.6. 0:00 Lokalita Žitného ostrova láka dovolenkárov polohou, fantastickou gastronómiou a prekrásnym prostredím.

Pokoj a pohoda  

Ak ste z Bratislavy a okolia máte skvelú možnosť podnikať (nielen) jednodňové výlety za krásou a oddychom a vychutnávať si letné dni so všetkým, čo k nim patrí.

Bazény a masáže

Potrpíte si na služby najvyššej kvality? Oddýchnite si v prostredí historického kaštieľa Amade Château, ktorý je zároveň špičkovým Spa hotelom. Wellness & Spa centrum je tu cez pracovné dni otvorené pre všetkých hostí – aj pre tých, ktorí nie sú ubytovaní. V horúcich letných dňoch láka vonkajší bazén, chládok poskytne vnútorný bazén s vodnými atrakciami a rozmaznávať sa môžete aj omladzujúcimi procedúrami. Stačí si vybrať jednu z masáží, či aromaterapeutických ošetrení. Aby ste ani jednu možnosť nepremeškali, rezervujte si vstup do wellness centra a termín na masáž vopred.

Ilustračné foto
Zdroj: Amade Château

Pravé letné chute

Keď vám pri bazéne vyhladne, nemusíte nikam chodiť. V Amade Château na vás čaká Poolbar menu zostavené z chutných a ľahkých jedál. Osviežiť sa môžete drinkom, pri bazéne hostia najradšej popíjajú letný nápojový hit VW Rosé Frizzante. A keď zatúžite po tieni, dobre vám padne voňajúci rituál shisha v exotickom prostredí Buddha Baru.

Ilustračné foto
Zdroj: Amade Château

Extra tip

Brunch s jedlom z fantastických regionálnych ingrediencií v súlade s pravidlami Slow Food v kombinácii s wellness je ideálny. Je to náš extra tip, o ktorom príliš veľa ľudí nevie. Ak do Amade Château vyrazíte na nedeľný brunch, môžete si dokúpiť vstup do wellness centra za zvýhodnenú cenu. Viac sa dozviete na www.hotelamade.sk

Ilustračné foto
Zdroj: Amade Château
Ilustračné foto
Zdroj: Amade Château
autor:  PR článok

Video