Foto: Falkensteiner Resort Punta Skala
#Lifestyle

Očarujúci kúsok Chorvátska, kde zabudnete na starosti

26.5. 16:00 Falkensteiner Resort Punta Skala je prémiový rezort, ktorý ponúka neporovnateľný zážitok pre tých, ktorí hľadajú pravý stredomorský útek. Váš pestrý výlet na pobrežie Jadranského mora, prispôsobený vašim osobným potrebám, bude naplnený rôznymi rodinnými aktivitami, romantickými úkrytmi a prvotriednymi kulinárskymi špecialitami. Rezort Punta Skala je ideálnym miestom pre tých, ktorí chcú zažiť prvotriedne kúzlo pobrežného života, od nádherných súkromných pláží až po exkluzívne kúpele, najmodernejšie fitness a zábavné centrá a zážitky šité na mieru.

Rezort Punta Skala sa nachádza na bezpečnom, úchvatnom polostrove obklopenom morom a je zelenou oázou pokoja, ktorá ponúka to najlepšie z chorvátskeho pobrežia Jadranského mora. Maximálny relax nájdete v štýlovom hoteli Falkensteiner & Spa Iadera, luxusnom rodinnom hoteli Falkensteiner Diadora, priestranných  rezidenciách Falkensteiner Senia alebo Falkensteiner Luxury Villas Punta Skala.

Tento moderný a svetlý rezort na pobreží ponúka množstvo špičkových reštaurácií, vrátane jednej michelinskej hviezdy ocenenej -TIAN am Meer - sezónnu pop-up reštauráciu, štýlové obchody, najväčšie a najkrajšie kúpele v Dalmácii, moderné športové zariadenia so 7 tenisovými kurtmi, kompletnú ponuku vodných športov, novootvorený klub zdravia a fitness na 800 m2 v klube Fortis.

Falkensteiner Resort Punta Skala
Zdroj: Falkensteiner Resort Punta Skala

Nechajte sa rozmaznávať na jadranskom pobreží Zadaru s krištáľovo čistou vodou, príjemným stredomorským podnebím a úchvatným výhľadom na ostrovy Kornati a impozantné pohorie Velebit. Nielen atraktívna lokalita, infraštruktúra a vybavenie sú jediným dôvodom na návštevu rezortu Punta Skala, ale aj množstvo aktívnych a zábavných podujatí počas celého roka.

JEDEN REZORT. NEKONEČNÉ DOBRODRUŽSTVÁ.

Športoví nadšenci vítaní! V Punta Skala si môžete vychutnať 200 slnečných dní v roku a preskúmať stredomorské okolie s outdoorovými aktivitami, ako je plávanie, tenis, padel, futbal, triatlonový tréning, cyklistické výlety, plážový volejbal, basketbal a nordic walking. Ak dávate prednosť aktivitám v interiéri, naša fitness zóna ponúka celý rad skupinových aktivít ako pilates, joga, boot campy, HIIT tréningy a bowling. Okrem toho sa môžete venovať cyklistike, joggingu alebo vyskúšať SUP alebo jazdu na kajaku.

Falkensteiner Resort Punta Skala
Zdroj: Falkensteiner Resort Punta Skala

JEDEN REZORT. NEKONEČNÝ RELAX.

Vydajte sa na cestu vnútorného pokoja a relaxácie a zažite zmes jogy a relaxačných programov na pozadí majestátneho pobrežia Jadranského mora. Omladzujte a zrelaxujte v našom vodnom svete a wellness na ploche 8 000 m2. Tešte sa na rôzne zariadenia od bazénov a toboganov až po sauny, turecké hammamy, masáže, pleťové masky a kúry na telo. Nechajte sa unášať starosťami s plávaním v našich vnútorných a vonkajších bazénoch, bazénoch s morskou soľou a bazénoch s nekonečným okrajom. Príďte si užiť prvotriednu dovolenku do Falkensteiner Resort Punta Skala.

Falkensteiner Resort Punta Skala
Zdroj: Falkensteiner Resort Punta Skala

JEDEN REZORT. NEKONEČNÁ CHUŤ.

Punta Skala Resort je rajom pre milovníkov jedla. So svojím nádherným výhľadom na Jadranské more poskytuje dokonalé pozadie pre kulinárske zážitky. Vychutnajte si náš vynikajúci kulinársky zážitok a množstvo reštaurácií! Ochutnajte rôzne medzinárodné a miestne jedlá pripravené z čerstvých surovín od lokálnych dodávateľov.

Falkensteiner Resort Punta Skala
Zdroj: Falkensteiner Resort Punta Skala

Vychutnajte si jedinečnú TIAN kuchyňu vegetariánskej a vegánskej kuchyne ocenenú michelinskou hviezdou inšpirovanú prírodou chorvátskeho pobrežia. "TIAN Bistro am Meer" opäť otvára svoje brány v júni v hoteli & Spa Iadera a ponúka rafinovanú vegetariánsku a vegánsku kuchyňu.

JEDEN REZORT. NEKONEČNÁ RODINNÁ ZÁBAVA.

Chcete vytvoriť trvalé spomienky pre svoju rodinu? Naša ponuka aktivít zaručuje nekonečnú rodinnú zábavu! Falkensteiner Family Hotel Diadora ponúka špičkový dizajn a rušný koncept, ktorý z neho robí jedno z najzaujímavejších miest na Jadrane. Rodinou prevádzkovaný hotel Diadora je miestom pre mladých aj dospelých hostí, pričom osobitnú pozornosť venujú deťom. Od nového Falkylandu, miesta nekonečnej zábavy pre deti s viac ako 750 m2 vnútorných a vonkajších priestorov, až po rozsiahlu bezplatnú hernú zónu a rodinnú zónu s novou multimediálnou miestnosťou a kinom. Od škôlok pre bábätká, ktoré zahŕňajú miestnosť na spanie a dojčenie, až po úžasný nový priestor pre sokolov a sokolov s bezplatnou hernou zónou a vyhradenými priestormi, kde sú deti v bezpečných a kreatívnych rukách animačného tímu. Tínedžeri sa zabavia účasťou na vzrušujúcich STEM workshopoch a laboratórnych experimentoch vo vedeckej miestnosti alebo v hernej a zábavnej zóne vo Fortis klube. Naše rôzne akadémie sú tu, aby spojili učenie a zábavu! Či už vaše dieťa preferuje náročné športové aktivity plné adrenalínu alebo ho viac baví zábava v interiéri, máme pre neho zábavné aktivity! Viac informácií nájdete na: Family Hotel Diadora.

Falkensteiner Resort Punta Skala
Zdroj: Falkensteiner Resort Punta Skala

Rezervujte si letnú dovolenku vo Falkensteineri a ušetrite až 15%.

Snívanie o lete je úžasné. Rezervácia vysnívanej dovolenky je ešte lepšia! Tešte sa na rozprávkové hodiny slnečného svitu pri mori so zľavou až 15% na vašu rezerváciu! Viac informácií nájdete na: Resort Punta Skala.

autor:  PR článok