Naty Kerny
Foto: @natykerny
#Lifestyle

Nazreli sme do bytu influencerky Naty Kerny: Aha, čo všetko zbierajú s raperom Pil C!

Naty Kerny
Foto: @natykerny
#Lifestyle

Nazreli sme do bytu influencerky Naty Kerny: Aha, čo všetko zbierajú s raperom Pil C!

11.11. 18:00 Naty Kerny patrí k módnym ikonám dneška. Ak raz máte dobrý vkus v móde, pravdepodobne sa prejaví aj pri zariaďovaní interiéru. Do Natinho domu sme nakukli vďaka objektívu jej kamarátky a dvornej fotografky Mafin Laurincovej.

Influencerka Naty Kerny, vlastným menom Natália Kornerová, si už pár rokov šťastne nažíva s priateľom, raperom Lukášom Kajanovičom, ktorého poznáte pod menom Pil C. Pre spoločné bývanie sa rozhodli veľmi spontánne ešte na začiatku ich vzťahu. Rýchlo ho vybrali a ešte rýchlejšie zariadili bez pomoci odborníkov.

„Keď som sa pred štyrmi rokmi sťahovala z Košíc za Lukym do Bratislavy, povedala som si, že nechcem platiť peniaze za nájom niekomu cudziemu, ale kúpime si radšej svoj byt. Bolo to ideálne obdobie aj preto, lebo som bola dlho zamestnaná na trvalý pracovný pomer, takže som bola ideálny adept na hypotéku. S odstupom času si hovorím, že to bolo dosť riskantné, lebo sme boli spolu len tri mesiace a nevedeli sme, ako nám to bude fungovať. Ale vyšlo to,“ rozpráva Naty.

Takto býva Naty Kerny.
Takto býva Naty Kerny.
Zdroj: Mafin Laurincová

Ako sama hovorí, vďaka hľadaniu bytu a spoločnému zariaďovaniu sa lepšie spoznali a pochopili aj vkus jeden druhého. Na svoj vysnívaný domov dokonca ani nemuseli dlho čakať. „Vtipné je, že nakoniec sme si kúpili byt, ktorý sme videli ako prvý. Je to dvoj­izbový byt v novostavbe, ktorý má veľkú predzáhradku. Bola to láska na prvý pohľad. Predchádzajúca majiteľka v ňom dala urobiť podlahy a kuchyňu, ale našťastie sme sa s jej vkusom úplne zladili,“ pokračuje Naty.

Obaja majú dobrý vkus, preto sa im aj pri výbere nábytku v bežných nábytkárstvach podarilo vytvoriť interiér so zaujímavými detailmi. „Chceli sme sa nasťahovať o mesiac, takže čas na najímanie architektov alebo bytových dizajnérov sme nemali. Všetko sme si pekne obehali sami a nakúpili klasicky v nábytkárstvach v Bratislave. Niečo máme z Ikey, niečo na mieru,“ pokračuje.

autor:  Martina Havranová
Diskusia  ()

Video

Diskusia