#Lifestyle
Ženy ženám!
Foto: EVA

Najzábavnejšia dámska jazda sa blíži: Príďte za nami, bude to udalosť roka!

7.3. 11:56 Chcete sa stretnúť s tvorkyňami vašej obľúbenej EVY, EMMY a MADAM EVY? Zažiť výnimočný víkend, plný skvelých ľudí, inšpiratívnych rozhovorov, dobrej energie? Už 19. mája odštartujeme prvý ročník Ženy ženám. Pozor, máme len 100 miest!

KEDY?
19-20. mája 2023

KDE?
V Hoteli pod Lipou, kúsok od Bratislavy v malebnej oblasti Harmónia pri Modre, v krásnom prírodnom prostredí Malých Karpát.

Chcem ísť! Čo mám spraviť?
Kliknúť si na www.zenyzenam.com
Tu nájdete všetky informácie, ceny a možnosti vstupov.

Čo zažijeme?
Skvelú žúrku, vzdelávanie, kvalitné debaty na témy, ktorými žijeme: vzťahy, láska, kariéra, sebarozvoj, zdravie, krása, móda, duša… a kopec iného. Plus darčeky, bublinky, výborné
jedlo, ochutnávky, líčenie, jazdy na špičkových autách Audi, cvičenie – záleží na vás, čo si vyberiete. Pokojne aj všetko!

Na koho sa môžete tešiť?
Evelyn + Peťa Polnišová
Verejná nahrávka nášho milovaného & najúspešnejšieho slovenského podcastu jauuu, PS: to bolelo s inžinierkami srdca live! O vzťahoch. Paralelných vzťahoch. Krízach vo vzťahoch. A rozchodoch. Jednoducho, o fraktúrach srdca.

Marián Čekovský
Koncert exkluzívne pre vás! Fantastický muzikant, spevák, moderátor a zabávač Čeky bude hrať pre všetky dračice, ktoré nevydržia len tak sedieť, vedia si užívať tu a teraz a preferujú mocné kombo hudba/drink/energia!
Jany Landl
Pre aktívne dámy možnosť zacvičiť si na trávičke pri bazéne s najobľúbenejším slovenským „fitnesákom“.
Dr. Zuzana Lipová
Vyštudovaná lekárka, certifikovaná vzťahová koučka a mentorka, na Instagrame známa ako @dr.lipova. Láska, randenie, toxické vzťahy.
FashionSPY
Mirka Dobiš alias FashionSpy predstaví svoju originálnu metódu kapsulového šatníka aby sme už nikdy nestáli pred skriňou so slovami „nemám si čo obliecť.“
Liberty Blake Simon
Charizmatická modelka, šéfredaktorka, transrodová žena a influencerka. Šíri nielen povedomie o transrodovosti, ale najmä lásku a láskavosť.
Michal Páleník
Spolu s Marošom Molnárom už štvrtý rok pôsobí v relácii Extremné premeny ako výživový expert. Ako vplývajú diéty na vaše telo, a ako sa z kruhu diét vymotať? Čo je najdôležitejší krok životnej premeny? Prečo váha niekedy stagnuje, aj keď robíte „všetko dobre“?
Zuzana Vačková
Obľúbená herečka, ktorej videá o varení milujeme! Plná energie a dobrých nápadov, ako vyčarovať fit jedlá za chvíľku.
Ema Müllerová
A na záver – BUĎME BOHYNE. S inšpiratívnou Emou, ktorá je vzor pre mnohé Slovenky, a ony vďaka nej pracujú na svojom sebavedomí. Na rovinu o tom, ako sa žije a pracuje v Paríži a aké dôležité je nájsť v sebe tú povestnú Bohyňu a starať sa o ňu.