Foto: Whitepress
#Lifestyle

Najlepšie parfémy na prvé rande? Nechajte sa inšpirovať

24.11. 11:20 Dámsky parfém na rande by ste mali vyberať starostlivo. Rozhoduje o tom, aký dojem urobíte a možno aj o tom, či sa uskutoční ďalšie stretnutie. Musíte vedieť, aké vône vám vyhovujú a ako ich vnímajú ostatní.

Ako si vybrať parfém na prvé rande?

Tá istá vôňa môže u rôznych ľudí vyvolať rôzne emócie. Niektorých ľudí priťahuje, iných odpudzuje. Parfém by mal navodiť romantickú náladu. A vy by ste sa mali v tomto voňavom opare cítiť príjemne. Ak sa vám osobne vôňa nepáči, ani váš partner nebude nadšený. Zloženie parfému by nemalo zakrývať vašu osobnosť, ale naopak, malo by zdôrazniť vašu individualitu.

Nedá sa povedať, že by sa na to najlepšie hodila nejaká konkrétna kategória vôní - kvetinová, orientálna alebo citrusová. Sexappeal ženy totiž do veľkej miery závisí od osobného vkusu daného muža. Niekoho môže priťahovať vôňa, ktorú by ostatní považovali za príliš rušivú. Naopak, parfém, ktorý väčšinu ľudí upúta od prvého tónu, u vášho partnera nevyvolá žiadnu reakciu.

Tipy na najlepšie dámske parfémy

Jedným z najobľúbenejších dámskych parfémov je Carolina Herrera Good Girl. Táto vôňa je vytvorená pre mladé, temperamentné a slobodomyseľné ženy, ktoré chcú zdôrazniť svoju žiarivú osobnosť, vrodený šarm a kúzlo, ktorému sa nedá odolať. Neuveriteľne jemná a ľahká Good Girl od Carolina Herrera vás upúta, očarí a vtiahne do sveta sladkých snov. Parfumová voda je univerzálna. Dokonale sa hodí na denné aj večerné nosenie a okolo svojej majiteľky vytvára magickú auru zvodnosti.

Od roku 2018 je veľmi obľúbený parfém Ariana Grande Cloud. Jemná kvetinová vôňa s očarujúcimi prvkami ovocnej sladkosti dokáže ostatných doslova pozdvihnúť na vrchol blaha a otvoriť dvere do čarovného sveta fantázie, kde neexistujú žiadne zákazy. Sladké odtiene šľahačky, pralinky a vanilkovej orchidey evokujú zmyselnosť ženského imidžu, zatiaľ čo ovocná zmes hrušky a tropického kokosu vyvoláva jej bezstarostnú a veselú náladu.

Ďalej tu máme tip, ktorý je vhodný aj pre staršie ženy - Calvin Klein Euphoria. Orientálna kvetinová vôňa zaujme hrejivými a slnečnými tónmi od prvých minút. Výrazná vôňa s nádychom tajomstva, vhodná na romantické rande alebo večernú prechádzku.

Využite zľavy počas Black Friday 2022 týždňa od 21. do 27. novembra 2022 na notino.sk, kedy nájdete svoje obľúbené vône za zvýhodnené ceny.

autor:  PR článok

Video