#Lifestyle
Sex
Foto: Shutterstock

Naďa sa opitá VYSPALA s frajerom vlastnej DCÉRY! Malo to zdrvujúce dôsledky...

29.1. 17:53 Naďa (44) v mladosti otehotnela a myslela si, že sa jej zrútil svet. Až keď o niekoľko rokov podľahla priateľovi svojej dcéry, pochopila, čo to v skutočnosti znamená, píše casprezeny.sk.

Keď som v dvadsiatich rokoch otehotnela, myslela som si, že sa môj život skončil. Študovala som na vysokej škole, chcela som cestovať, spoznávať svet. Všetky moje sny sa razom rozplynuli, keď som na teste zbadala tie povestné dve čiarky. Celú noc som preplakala…

Na potrat som nešla
Nasledujúci deň som novinku roztraseným hlasom oznámila Milanovi, s ktorým som randila len pol roka. S obavou som čakala na jeho reakciu, ale on ma milo prekvapil, že ma podporí v ktoromkoľvek rozhodnutí a že sa o mňa postará, nech sa stane čokoľvek. V tom okamihu mi spadol obrovský kameň zo srdca. Hoci som vnútorne cítila, že bábätko je pre mňa veľkým „škrtom“ cez rozpočet, na potrat by som ísť nedokázala. Od toho dňa som sa na dieťatko začínala tešiť.

Naďa urobila niečo hrozné: VYSPALA SA s frajerom vlastnej DCÉRY! Malo to zdrvujúce dôsledky...
Zdroj: shutterstock

Dokonalá rodinka
Školu som musela prerušiť, presťahovala som sa k Milanovým rodičom. Boli veľmi milí, vychádzali sme spolu dobre, na vnúča sa tešili. Milan mi stále hladkal a bozkával bruško a do tejto veľkej lásky sa narodilo dievčatko Alenka. Boli sme šťastná rodina a dnes už môžem povedať, že život sa s príchodom dieťaťa naozaj nekončí, ako som si myslela. Je len iný. Aj cestovateľské sny som si splnila, len som k nim mala navyše „parťáka“ a „parťáčku“. Ako rodina sme žili štrnásť rokov.

Zrada a nevera
Po rokoch nás však Milan opustil. Očarila ho mladučká kolegyňa z novej práce, do ktorej sa bláznivo zamiloval. Pár mesiacov som románik prehliadala a dúfala, že Milan dostane rozum, mal doma mňa a dieťa. Milovala som ho bezpodmienečne každou bunkou svojho tela a neveru by som mu odpustila. No on rozum nedostal. A tak sme šli od seba. Úplne ma to zdrvilo a štyri roky som sa z jeho zrady dostávala. O to viac je potom nepochopiteľné, čo som urobila dcére o pár rokov.

"Konečne mal na mňa niekto čas. A sex? Akosi to prišlo samo," tvrdí Dávid.
Zdroj: Shutterstock

Dcérin starší priateľ
Keď mala Alenka dvadsaťjeden, priviedla domov priateľa, s ktorým sa zoznámila na vysokoškolskom večierku. Na tom by nebolo nič zvláštne, keby nebol o dvadsať rokov starší než ona. Mal iba o rok menej ako ja a Alenka mala toľko rokov ako ja, keď som otehotnela. Keďže som sa vždy považovala za pokrokovú, upokojila som sa po prvotnom šoku z ich vekového rozdielu a Alexa, ako sa jej vyvolený volal, som s úsmevom prijala medzi nás. Mojej dcére to so starším partnerom veľmi klapalo. Možno by spolu chodili aj dlhšie, keby som neurobila to, čo si dodnes vyčítam.

Chcela som to
Pamätám si každý detail toho dňa. Oslavovala som narodeniny a Alenka, samozrejme, pozvala aj svojho partnera. Náš priestranný byt bol plný najbližších priateľov, rodiny a prišlo i pár mojich kolegov z práce. Vo večerných hodinách si Alenka išla ľahnúť, pretože sa necítila dobre. Alex ju šiel uložiť, no čo som nečakala, bolo, že sa potom vrátil do víru zábavy. Veľa sa pilo a to bol kameň úrazu. Alex so mnou začal flirtovať a ako oslávenkyni mi neustále dolieval víno. Dlho som sa tak nenasmiala. Zvyšok rodiny a priateľov z oslavy pomaly odchádzal a my sme sa zrazu ocitli sami. Iskrenie medzi nami bolo hmatateľné. Opojená alkoholom som pocítila túžbu po mužskom dotyku, čo Alex zrejme vycítil, a vrhol sa na mňa. Nebránila som sa, veľmi som ho chcela, aj keď som vedela, že je to dcérin frajer.

Naďa urobila niečo hrozné: VYSPALA SA s frajerom vlastnej DCÉRY! Malo to zdrvujúce dôsledky...
Zdroj: shutterstock

Chcel to zopakovať
Po divokom milovaní sme obaja trochu vytriezveli, a tak nám do­šlo, čo sme urobili. Rozhodli sme sa pred Alenkou mlčať. Lenže čierne svedomie sa umlčať nedá. V ďalších dňoch mi Alex tajne vypisoval, aká som úžasná a že by to rád zopakoval. Inokedy ma pozýval do divadla alebo na večeru. Vraj sa s dcérou pokojne rozíde, aby sme mohli byť spolu. Viete, čo bolo pre mňa najhoršie? Zdalo sa mi to lákavé, pretože Alex bol po dlhom čase prvý chlap, s ktorým by som si dokázala niečo predstaviť, ale kvôli Alenke som nemohla. Jeho návrhy som vytrvalo odmietala a ako matka som bola na dne.

Zlý sen
Rozhodla som sa, že sa s Alexom musím čím skôr stretnúť a povedať mu to. Veľmi sa tešil, chcel, aby sme boli spolu. Bola som z neho zhnusená. Konfrontovala som ho, či mu na Alenke vlastne záleží... Vraj ju mal rád, až kým sa nezblížil so mnou. Je to ešte dieťa a ja som zrelá žena v jeho veku a cíti sa so mnou lepšie. Neverila som vlastným ušiam, bolo to ako zlý sen. Keby bolo všetko inak a stretla by som Alexa prvá, určite by som s ním bola šťastná. Ale takto

Naďa urobila niečo hrozné: VYSPALA SA s frajerom vlastnej DCÉRY! Malo to zdrvujúce dôsledky...
Zdroj: shutterstock

Znova samy
Ešte v ten deň za mnou prišla dcéra s plačom, že sa k nej Alex správa divne a ona nevie prečo. V tej chvíli mi prebleslo hlavou, či jej to musím povedať. No vtom sa rozplakala ešte viac a povedala, že s ním čaká dieťa. Prišlo mi zle. Vtedy som sa rozhodla, že pôjdem na interrupciu. Bola som zlomená z celej situácie, ale tak som to cítila. Keď dcéra povedala Alexovi, že je tehotná, vykašľal sa na ňu. Ja som ho iba esemeskou oboznámila, ako som sa rozhodla. Odišiel z nášho života a bola som rada. Pripomienkou, že tu niekedy bol, je malá Adelka, ktorá má už dva roky a urobila našu ženskú zostavu úplnou

Video