×
#Lifestyle

Model má PÄŤ manželiek, tá najnovšia je 51-ročná: Na MILOVANIE sme mali ROZVRH!

9.3. 15:45 Fešák z Brazílie sa musí cítiť ako kráľ džungle, posteľ mu totiž zohrieva viacero žien. Dobrovoľne!

Brazílsky model Arthur O Urso je známy vyznávač mnohoženstva, o ktorom sa toho už čo-to popísalo. Teraz je na pretrase opäť, keďže vysvitlo, že má jednu novú manželku a tentokrát zalovil vo vyššej vekovej kategórii, ako je on. Ale pekne poporiadku. Arthur
bol najprv ženatý s Luanou, v roku 2021 sa rozhodli otvoriť svoje manželstvo ďalším ženám. Došlo dokonca k svadbe v katolíckom kostole, ktorej súčasťou bol aj náboženský obrad. Ak sa zamýšľate nad tým, či bol Anthonyho zväzok s celkom deviatimi ženami legálny, nebol, ale všetky nazýval svojimi manželkami. Vybudoval si dokonca dom, ktorý nazval "Vila voľnej lásky“. Krátko po svadbe sa však model rozhodol rozviesť s jednou zo žien a dôvodom podľa neho bolo, že "Agatha ho chcela celého iba pre seba".

Koncom minulého roka mu vrátili obrúčky štyri ženy, Arthur ako príčinu uviedol hádky a tiež tlak z toho, že jeho polyamorické manželstvo bolo ostro sledované verejnosťou. Rozmarnému modelovi tak ostali štyri manželky: Luana, Emelly, Amanda a Karol. Ako teraz píše Daily Star, v Anthonyho posteli je najnovšie opäť tesnejšie, našiel si totiž piatu manželku. 51-ročná Olinda priznala, že ju najprv musela schváliť modelova prvá žena. "Keď som musela získať súhlas od Luany, bola som z toho znepokojená a plná zmiešaných pocitov. Ale keď sme sa stretli, hneď sme pochopili, že je medzi nami silné prepojenie. Asi sa poznáme z predošlých životov,“ usúdila Arthurova nová manželka.

Brazílsky model žije s viacerými ženami.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CnksckePBji/

Na neštandardný vzťah sa tešila. "V žiadnom prípade nežiarlim. Som skvelá manželka, partnerka a kamarátka. Očakávam, že budeme všetko robiť intenzívne a tak, aby sme sa postarali o moju lásku Arthura,“ vyslovila Olinda. Aby dal Brazílčan priestor na intímnosti všetkým svojim manželkám, vytvoril na milovanie rozvrh, ten sa však neosvedčil. "Spôsobovalo to mnoho problémov Občas som sa cítil, akoby sme to robili kvôli rozvrhu a nie pre potešenie,“ zhodnotil Arthur. "Moje ženy chcú naplniť moje potreby za každú cenu. Sú šťastné, že si to môžu dať za svoj cieľ. Náš milostný život je zábavný a uspokojujúci,“ nechal sa počuť mnohoženáč, ktorého sen je mať 10 manželiek a so všetkými aj deti. FOTO ARHURA S OLINDOU A ĎALŠÍMI MANŽELKAMI NÁJDETE V GALÉRII!