×
#Lifestyle

Mínus 5 kíl za TÝŽDEŇ? TAKTO chudne speváčka Beyoncé!

11.3. 20:12 Zázračný chudnúci elixír? Aj tak môžeme nazvať drink, vďaka ktorému si udržiava Beyoncé svoje zvodné krivky. My sme získali recept- no pozor, je len pre odvážne!

Beyoncé nie je kráľovnou len náhodou. Cestu na vrchol si musela vydrieť a božské krivky, ktoré všetci obdivujú, dvojnásobne. Počas jej kariéry sme mohli sledovať, ako postupne priberá a chudne. Z kolotoča diét speváčka vykročila až využitím starého ajurvédskeho receptu na zoštíhlenie. Ide o tvz. master cleanse diet a drží sa celých 10 dní. Prvýkrát ju Beyoncé využila v roku 2006, kedy potrebovala bleskovo schudnúť kvôli filmovej úlohe v snímke Dreamgirls. A výsledok bol na obraze skutočne vidieť. Odvtedy sa k receptu na originálny nápoj vracia pravidelne.

Beyoncé
Zdroj: instagram beyonce

Recept na Master cleanse diet

2 polievkové lyžice čerstvo vytlačenej citrónovej šťavy
2 polievkové lyžice javorového sirupu triedy B
1/10 čajovej lyžičky kajenského korenia
300 ml čistej vody

Všetko poriadne zmiešajte a nech sa páči, môžete piť. Diéta sa drží 7-10 dní a počas nej môžete konzumovať len tento elixír prípadne čaj, či čistú vodu. Očakávať môžete úbytok hmotnosti 0,5-1 kg za deň. Ak sa už do chudnutia pomocou tohto drinku pustíte, vedzte, že mnohí odborníci od neho odrádzajú. Má viac zdravotných rizík a hrozí aj nadmerný jojo efekt po jej skončení. FOTKY BEYONCÉ SI POZRITE V NAŠEJ GALÉRII TU!