×
#Lifestyle

Milujú ju celebrity aj influencerky: Superštýlová kabelka Alma môže byť vaša!

10.6. 9:27 Vraví sa, že radšej tri poriadne kabelky ako desať nekvalitných, ale nám by stačila aj táto jedna. Legendárna kabelka Alma, tentoraz v luxusnom krémovom prevedení, sa totiž draží v našom Eva Charity Bazaare.

No povedzte, nehodila by sa práve do vášho šatníka? Kabelka Alma od značky Louis Vuitton je jedným z najpredávanejších modelov luxusného módneho domu. Tento kúsok zbožňujú módne ikony aj influenceri, navyše monogramová Alma je taká nadčasová, že ju môžu dediť aj vaše vnúčatá.

Tentoraz vám kabelku Alma od štedrej darkyne prinášame v rámci Eva Charity Bazaaru, a to v noblesnej krémovej farbe a lakovanom prevedení. Materiál Monogram Vernis v Louis Vuitton prvýkrát predstavili v roku 1998 a pod pojmom vernis sa vo francúzštine označuje lak. Vernis koža je špeciálne upravená hovädzia koža, ktorá sa pokryje chrómom a následne silnou vrstvou polyuretánu, čím sa vytvorí charakteristický lesklý efekt. V koži je vytlačený vzor monogramu LV. Výhodou materiálu Vernis je, že mu nevadí dážď, tak ľahko sa nepoškriabe a vydrží dlho v peknom stave.

Ako ju získať?

Je to jednoduché - registrujte sa na www.evacharitybazaar.sk a začnite dražiť. Na Eva Charity Bazaar však nájdete aj desiatky nádherných kúskov, ktoré premenia vašu skriňu na šatník snov. Navyše, EVA Charity Bazaar spája módu s charitou a vy tak spolu s vydražením dizajnérskych fashion kúskov pomôžete tým, ktorí to najviac potrebujú.

FOTO V GALÉRII