Máte v skrini TOP fashion kúsok, ktorý (už) nenosíte? Sem s ním! Hľadáme Evičky s VEĽKÝM srdcom

6.3. 13:10 Všetky také niečo máme: kabelky, šatičky, topánky, doplnky, ešte s visačkou, alebo raz - dvakrát oblečené. :-) Čokoľvek, čomu chcete dať druhý život, za vás vydražíme s láskou v EVA CHARITY BAZAAR, ktorý vypukne už čoskorooooo!

Po minulých troch ročníkoch už vieme, že mnohé z vás chcú tiež prispieť svojim kúskom do dražby. Prišlo nám do redakcie už niekoľko krásnych zásielok a preto sme si povedali, že posmelíme aj tie z vás, ktoré ešte váhajú.  Eva Charity Bazaar je totiž o značkových kúskoch nielen od známych žien, ale aj úžasných anonymných darkýň, ktoré chcú takto prispieť na dobrú vec a zažiť ten skvelý pocit, - vidieť naživo v reálnom čase, ako a za koľko sa ich kúsok draží.

Čokoľvek, čomu chcete dať druhý život, za vás vydražíme v EVA CHARITY BAZAAR. Už čoskoro.
 

Nový ročník Eva Charity Bazaar je už za dverami, štartujeme 15. mája a už teraz zbierame exkluzívne chuťovky do dražby, z ktorej výťažok poputuje opäť deťom z Nadácie Markíza.  Niektoré si už hladkáme v našej redakcii, nemôžeme zatiaľ nič prezradiť, ale znova to bude mega šupa plná tých naj značiek! Takže ak máte v skriniach aj vy niečo, čo už nenosíte, posielajte, recyklujte, dajte veciam druhú šancu. Urobíte tým dvojnásobnú radosť - úspešnej dražiteľke a dieťatku v ťažkej životnej situácii. Ďakujeme.

autor:  Sylvia Kerepecká
Diskusia  ()

Video

Diskusia
#evahriesnedobra