Žena si robí selfie
Foto: pixabay.com
#Lifestyle

Koniec fotkám s filtrom! 5 zásad stylingu pre váš dokonalý výzor na fotkách

Žena si robí selfie
Foto: pixabay.com
#Lifestyle

Koniec fotkám s filtrom! 5 zásad stylingu pre váš dokonalý výzor na fotkách

14.4. 2017 11:00 Poznáte ten pocit, keď doma hodiny kombinujete párty outfit a na druhý deň, keď sa vidíte označená na fotkách, oľutujete každý jeden kúsok, ktorý ste na seba navliekli?

Ak nemáte vyslovene zlý vkus a škodoradostných priateľov, chyba bude niekde inde. Doba je neprajná a dnes už treba rozlíšiovať aj to, v ktorom outfite vyzeráte dobre "live" a v ktorom vyzeráte dobre na fotkách.

1. Jednofarebné

Nie je žiadnym tajomstvom, že bláznivé vzory vám k štíhlosti na fotkách nepomôžu. Siahnite po jednofarebných kúskoch, aby vás fotoaparát zvečnil v tej najlepšej a najštíhlejšej podobe.

2. Klasické vzory

Tričko v potlačou exotických vtákov môže byť vaším obľúbeným párty kúskom, no keď sa v ňom uvidíte na fotke, pochopíte, prečo ste ho mali nechať doma. Tento vzor úplne odpúta pozornosť od vašej krásnej tváričky a navyše vás aj rozšíri. Skúste tartan, káro, či pásiky (rovnobežné) a uvidíte ten rozdiel.

3. Dobre sadnúce kúsky

Pamätajte si jedno. Len skutočné a slávne modelky dokážu vytvoriť z niečoho poriadne "oversize" krásny outfit. Hnevajte sa koľko chcete, proste je to fakt. "Oversize" je možno pohodlné, no zároveň maximálna pohroma na fotkách. Siahnite radšej po peknom tričku či blúzke vo vašej veľkosti a džínsoch, ktoré vám skutočne sedia.

Tieto kúsky by u vás nemali chýbať.
Tieto kúsky by u vás nemali chýbať.
Zdroj: Northfoto

4. Zoštíhľujúci výstrih

Slušivý výstrih dokáže robiť divy s vašou siluetou. Véčkové a účkové výstrihy vyzerajú dobre takmer na každom type postavy, no ak chcete zmenšiť svoj hrudník, siahnite po štvorcovom. Čo sa rukávov týka, myslite na to, že topy bez nich zvýrazňujú široké ramená a vyzerajú dobre len na ženách s dokonalými postavami.

5. Nepriehľadné

Priehľadné veci nenoste ani vtedy, keď mate krásnu podprsenku – v určitých svetelných podmienkach dokážu vytvoriť viac ako čudný efekt. 

Zdroj: Redakcia Eva
Diskusia  ()

Video

Diskusia
#evahriesnedobra