JÚNOVÁ EVA: Evelyn o tom, aká je NAOZAJ! Čítajte najúprimnejší rozhovor a užite si DARČEK

14.5. 8:00 Čo si budeme nahovárať, nežijeme v jednoduchých časoch. Za normálnych okolností by sme začiatkom leta plánovali dovolenky, kupovali nové plavky a užívali si vychladené drinky na terasách. Všetko, čo sa nám už automaticky s letom spájalo, sa presunulo na ve­dľajšiu koľaj...

Koronavírus nás najskôr vydesil a keď prvotný strach opadol, snažíme sa hľadať odpovede na otázky o tom, ako budeme fungovať ďalej. Kedy začneme znova chodiť do práce ako predtým? Ako si nájdem prácu, keď sa všade prepúšťa? Mnohé z nás sa ocitli v životnej situácii, o ktorej sme predtým ani len nesnívali. Netušili sme, že ju zo dňa na deň budeme musieť riešiť.

Nová EVA prichádza s voňavým darčekom.
Zdroj: EVA

Kamarátka, ktorá dlhodobo pracovala a žila v Londýne, sa musela vrátiť domov, pretože prišla o prácu a jej domáci jej nepredĺžil nájomnú zmluvu na byt. Po ôsmich rokoch prišla s jedným kufrom do svojej bývalej detskej izby, z ktorej rozposiela životopisy a absolvuje pohovory online. Ďalšia kamarátka vlastnila malú kaviareň a poctivo si každý jeden mesiac odkladal na opravu strechy. Už teraz vie, že ju ďalších pár rokov neopraví, hoci mala naplánovanú rekonštrukciu na august. Napriek tomu s úsmevom vždy prehodí, že lepšie je byť na nule ako v mínuse.

Žijeme v časoch, keď strácame istoty, či už pracovné, alebo finančné bez toho, že by sme my samy urobili chybu. A to zväčša zabolí viac. Júnovú Evu sme sa preto rozhodli venovať téme – kariéra. Či už vás bude čakať hľadanie nového miesta alebo potrebujete inšpiráciu, ako prežiť v tomto neistom období, veríme, že si nájdete to svoje. Každá, ktorá sa nevzdá má náš obrovský obdiv. Milé naše Evičky, držíme vám palce, nech už bojujete s čímkoľvek. Sme v tom všetky spolu!

P. S.: Našej Timi a Mirke sa podarilo zohnať nádherné kúsky do EVA CHARITY BAZAAR-u. Okrem luxusnej módy môžete navyše zabojovať o kozmetiku. Ja osobne pôjdem po niche parfumoch. Po ich ovoňaní  pochopíte, že sa vyplatí každý jeden cent, ktorý do nich investujete.

Hriešne dobrá aukcia luxusnej módy.
Zdroj: eva charity bazaar

Video

Diskusia
#evahriesnedobra