EVA 2
Foto: EVA 2
#Lifestyle

Je čas KONEČNE naplniť svoje sny! EVA prináša MOTIVAČNÝ KALENDÁR, ktorý vám pritiahne šťastie!

EVA 2
Foto: EVA 2
#Lifestyle

Je čas KONEČNE naplniť svoje sny! EVA prináša MOTIVAČNÝ KALENDÁR, ktorý vám pritiahne šťastie!

15.1. 7:03 Novinové stánky zdobí nádherná titulka februárového vydania magazínu EVA!

Milé Evičky!
Dúfam, že ste prežili krásne sviatky a v novom EVA diári už máte zaznačených zopár výnimočných dátumov, na ktoré sa tento rok oplatí tešiť. Neviem, ako vy, ale ja vždy o polnoci, keď sa začína nový rok, stojím bezradne s pohárikom šampusu a rozmýšľam, čo také by som si mala želať. No jasné, zdravie, to určite! Tak pozriem hore k oblohe rozžiarenej ohňostrojom a vyšlem svoju prosbu. Potom si ešte zaželám šťastie, lebo to zahŕňa lásku aj dobrú robotu, aj super kamošky, aj super muža.

Ale pri tomto väčšinou končím. Zmestiť sa do veľkosti S, ocitnúť sa aspoň raz za štvrťrok na letisku a nezabiť svoju pubertálnu dcéru – pýtať si to mi pripadá také prízemné. Napriek tomu stále rozmýšľam, ako si zlepšiť život, ako si čo najviac užiť každý deň...  A zrazu BÁC! Na strane 62 som práve v tejto EVE objavila úžasný motivačný kalendár, ktorý spísala moja kolegyňa Radka, a neveriacky som jej volala: „To ako si takto vedela dať dokopy?!“

EVA 2
EVA 2
Zdroj: EVA 2

Okamžite som si tie tri strany plné drobných právd/rád pripla na chladničku. Chodí okolo nich celá naša rodina a každý si z nich vyberá to svoje predsavzatie. A ja si teda, milá Radka, beriem k srdcu pravidlo 5 za 5. Začíname novú dekádu, tak prečo si nenastaviť osobnú päťročnicu? Pravidlo je jasné: Ak to nebude dôležité najbližších 5 rokov, nepremýšľajte nad tým viac než 5 minút!

Úžasné, však? Ak si stanovíme ciele na pár rokov vopred, bude oveľa ľahšie napĺňať svoje čiastkové sny. A pritom aj milovať, aj diétovať, aj šetriť planétu, aj čítať krásne knihy.

Želám vám, aby sa vám splnili všetky sny!

Eva Blahútová, šéfredaktorka

EVA 2
Zdroj: EVA 2

Video

Diskusia
#evahriesnedobra