×
#Lifestyle

Ján Koleník minul úspory na CHALUPU: TOTO o nej PREZRADIL! (FOTO)

21.11. 2022 6:49 Extrémne vyťažený divadelný aj seriálový herec má 43 rokov. Tento rok odhalil fanúšikom viac zo svojho pravého "ja".

Janko Koleník oslávil 11. novembra 43 rokov. Kam uteká pred svetom, keď ho má plné zuby? Vieme odpoveď. "Počas pandémie som sa hľadal, ako naložiť so situáciou, vybral som úspory a zadovážil chalupu na Záhorí. Ktosi ma označil za chalupára a odborníka na záhrady, ale to zasa nie je pravda. Som naozaj len laik, chvíľkový nadšenec, ale hlavne zaneprázdnený človek, ktorého už dobre poznajú v záhradníctvach. (Smiech.)," priznal obľúbený herec pre Šarm.

"Moja energia," napísal k tejto fotke Ján Koleník.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CcU1-l7MsLc/

Prácu v záhrade má rád a pomoc vraj nepotrebuje. Všetko zvláda sám. "Veľa presádzam, farebne a štrukturálne kombinujem, ale nič nevyhodím. Je zaujímavé sledovať, ako sám veci ovplyvňujem, menia sa a prosperujú pod rukami, ako sa každým ročným obdobím mení obraz záhrady," hovorí. Organizuje na svojej chalupe aj párty? Nuž, budete zrejme prekvapený. "Nemám rád párty, moja záhrada je miesto vytvorené na pokoj. Akýkoľvek hluk alebo zbytočné ruchy by jej nesvedčali. Naozaj tam počúvam zvuky prírody," dodáva. No a ak vás zaujíma, ako to vyzerá u Janka na chalupe, pozrite si zopár FOTO V NAŠEJ GALÉRII TU!

Video