#Lifestyle
Ako predĺžiť trvácnosť parfumu?
Foto: shutterstock

Horoskop ZDRAVIA na jún: Raci pozor na zuby, Škorpióni dajte si detox

11.6. 21:39 Jún patrí k najkrajším mesiacom roka. Máte smelé plány, chystáte sa cestovať a tráviť čas v prírode? Pozrite sa, čo si pre vás pripravili hviezdy a buďte pripravení na zmeny., píše zdravie.pluska.sk.

Vodnár

Vodnár
Vodnár
Zdroj: Shutterstock

Vodnári prejavujú zvýšený záujem o výskum a môžu mať obmedzený počet priateľov. Ale disponujú vysokou inteligenciou a tvorivým myslením. V júni by sa mali zamerať na zdravie a kariéru. Môže dôjsť aj k finančnej strate. V práci budú musieť čeliť viacerým výzvam s menším pracovným uspokojením.
Vodnári, pripravte si techniky na odbúranie stresu, nepokoja a úzkosti. K tomu sa pridajú bolesti chrbta a problémy so spánkom. Z nedostatku spánku vás môže bolieť hlava, dokonca vás môže potrápiť aj vysoký krvný tlak.
Keď prídu horúčavy, konzumujte menej živočíšnych tukov, základom vašej stravy by mali byť mliečne výrobky, zelenina a ovocie. Vhodná je fyzická aktivita. Ak ste doteraz nešportovali, vhodné sú prechádzky, ktoré budete postupne predlžovať.
Napriek možným pracovným problémom si zachovajte jasné oddelenie pracovného a súkromného života. Ak ste vo vzťahu, tešte sa na romantické chvíle a prekvapenia od svojho partnera.