#Lifestyle
Dajte šancu otužovaniu.
Foto: Shutterstock

Horoskop ZDRAVIA na február: Vodnárky SPOMAĽTE a Levice zas..

16.2. 12:12 Najkratší mesiac v roku nemusí byť nevyhnutne mesiacom s najmenším počtom emócií! Podľa astrologických predpovedí čaká najmä ohnivé znamenia veľká radosť, no iných aj sklamanie, píše Zdravie.sk.

Škorpión

Na vašej astrálnej oblohe vo februári nie je nič vzrušujúce v láske. A vydrží to celý rok! Tento celibát môže byť párkrát prerušený, ale budete sa skôr venovať svojej práci. Pre ľudí vo vzťahu je mesiac február skôr pozitívny. Vzťahy budú v poriadku. Užite si to, pretože to nebude trvať stále. Všetko totiž nasvedčuje tomu, že ľudia vo vašom znamení budú musieť v tomto roku prehodnotiť svoj milostný život a prevziať iniciatívu. V práci budete veľmi zaneprázdnení, no veľké zmeny nečakajte. Iba ľudia s ascendentom Vodnára uvidia, ako sa ich profesionálna situácia vyvíja. Čo sa týka financií, asi vás zahanbí problém s prečerpaním účtu, ktorý vás prenasleduje už dlhšie. Ale to zvládnete.

ŠKORPIÓN
ŠKORPIÓN
Zdroj: Shutterstock.com

Túžba po zmenách v živote vám dodá energiu schopnú hory prenášať. Budúcnosťou budete nadšení, aj keď sa vám bude zdať stále veľmi neistá. Ľudia s ascendentom v Blížencoch môžu byť trochu viac opantaní pochybnosťami, ale to by nemalo mať žiadne skutočné dôsledky na ich zdravotný stav. Investícia do športovej aktivity, akou je beh, vám urobí najväčšie dobro. V tomto mesiaci budete menej naklonení chodiť von, na rozdiel od predchádzajúceho mesiaca  svoje aktivity znásobíte. Zaobídete sa bez priateľov, aby ste sa mohli lepšie venovať svojmu domovu. Budete chcieť tráviť čas so svojím partnerom a svojimi deťmi, ak ste rodičmi. Na druhej strane, ak ste single, často budete chodiť von. Ale nájsť lásku, keď sa stretávate s priateľmi, nie je vždy najlepší prístup, najmä ak už majú vzťah...

Video