Škorpión
Foto: Zuzana Hlavatá
#Lifestyle

Horoskop na november 2009

Škorpión
Foto: Zuzana Hlavatá
#Lifestyle

Horoskop na november 2009

1.11. 2009 1:00

Škorpión 24. 10. - 22. 11.

Obesenec, Nedotklivosť, Krutosť. Je tu ťažký mesiac, milé dámy! Budete skúšané bezvýchodiskovými situáciami, no vy musíte mať na pamäti, že všetko má svoje riešenie, na všetko vieme dať odpoveď. Nepodliehajte panike a zúfalstvu, ak si s niečím nebudete vedieť rady, v takom prípade sa zastavte a doprajte veciam okamih času. Vo vzťahu ste napriek svojej úžasnej povahe a nezávislosti priveľmi pripútané k partnerovi, čo, zdá sa, ten váš chlap aj náležite zneužíva! Zamestnanie bude nemastné-neslané, možno by bolo vhodné zvážiť, či prácu nezmeníte radikálne, možno by ste mali nechať za sebou celú minulosť, spáliť mosty a vykročiť do neistej, no jasnej budúcnosti. Zdravie je ohrozené, najmä priedušky a pľúca, pozor na prechladnutie!

Strelec 23. 11. – 21. 12.

Princezná pohárov, Kráľovná palíc, Rytier diskov. V zamestnaní dostanete pochvalu, uznanie vám padne veľmi dobre, vy ste tvrdo pracovali, a dokonca ste na svoje plecia zobrali aj ťažké úlohy, ktoré nik nechcel. Zaslúžite si prémie v takej výške, v akej budú. Nevšímajte si závistlivcov, mali také isté možnosti ako vy! Pokiaľ ste v trvalom zväzku, no zatiaľ bez svadby, predpovedám vám v tomto okamihu to, že onedlho budete počuť svadobné zvony. Je tu aj možnosť tehotenstva, príchod nového človiečika na tento svet. Vaša priateľ ka s ryšavými vlasmi vám poradí a podporí vás vo chvíľach zaváhania, ktoré je v takomto prípade úplne pochopiteľné a úplne ľudské. Veď o tom, či sa vydáte, respektíve budete mať dieťa, sa nerozhodujete každý deň, ale len výnimočne!

Kozorožec 22. 12. – 20. 1.

Blázon, Rýchlosť, Nadbytok. Opustíte tých, ktorí vám nerozumeli, aby ste mohli stretnúť tých, ktorí vás pochopia aj bez slov. Je možné, že sa vydáte na cestu, pretože je nutné pre vás nájsť určitý druh slobody. Akoby ste zrazu otvorili oči a videli všetko jasne, bez skreslenia, i to, čo je potrebné a čo zbytočné. Otvorte svoje vnútro ľuďom, ktorí pre vás niečo znamenajú, niečo vás naučili, zaslúžia si vašu dôveru. Nelipnite na práci, ktorá vám už nemá čo poskytnúť, už vás nevie nikam posunúť, neobávajte sa novej práce! Prichádza k vám nový vzťah, ktorý spočiatku bude len priateľstvom, no vaša intuícia vám od začiatku bude vravieť, že toto je o niečom inom. Ste len krôčik od niečoho úžasného, čo ľudí postretne len jeden jedinýkrát v živote – od životnej lásky.

Vodnár 21. 1. – 20. 2.

Mág, Dielo, Dokončenie. Vaša nespútanosť si priam vynucuje, aby ste sa vrhli do podnikania! Máte všetky predpoklady, že budete úspešná, len musíte zvoliť správny obchodný smer. Zatvorte oči a vydolujte zo svojho vnútra myšlienku, predstavu, podľa toho sa rozhodnete. Paradoxne budete mať väčší úspech ako váš partner, ktorý všetko zvaľuje na krízu a bojí sa ešte aj vlastného tieňa! Pochybnosti vo vašom prípade nie sú namieste, je vo vás obrovský potenciál a zmysel pre fi nancie. Máte však zdravie v neporiadku, chladné dni vám nepristanú, možno by bolo vhodné dopriať si bylinkové čaje, ktoré dokonale očistia telo i myseľ od všetkého nepotrebného. A svojho chlapa vezmite na dobrú večeru, trošku mu pohladkajte jeho ego!

Ryby 21. 2. – 20. 3.

Snaha, Moc, Odvaha. Začiatok mesiaca nesie v sebe prísľub peňazí, s ktorými ste nepočítali, môže to byť odmena či zvýšenie platu. Doprajte si niečo pekné, obdarujte sa maličkosťou, ktorá vám zlepší náladu na pekných pár dní. Vo vzťahu sú komplikácie, určitá strnulosť, akoby ste všetko robili nasilu, cez zuby a bez naozajstného záujmu. Možno je to spôsobené aj tým, že vy občas neviete, čo vlastne chcete. Vaše nálady vládnu vaším životom bez možnosti nejakého trvalého zlepšenia. Pokúste sa kontrolovať melancholické sklony, ktoré vo vás driemu. Ak vám to čas a počasie dovolí, spravte si s najlepšou priateľ kou babskú jazdu, choďte na chatu či chalupu, poseďte pri kozube s ohňom, preberte boliestky, ktoré máte, a poriadne sa vyspite, užite si pár dní mimo tohto sveta!

Baran 21. 3. – 20. 4.

Princezná palíc, Princ mečov, Nerozhodnosť. Cestu vám skríži veľ ká príležitosť, ktorej najväčším plusom bude možnosť vymaniť sa z bežného stereotypu, v ktorom sa vám podarilo uviaznuť. No pozor! S ohňom sa môžete hrať len vtedy, ak máte nad ním absolútnu kontrolu! Unavuje vás vzťah, ktorý akoby zastal na mŕtvom bode, nič prevratné sa nedeje, no môžete si za to sčasti aj samy, pretože ste partnerovi jasne nepovedali, čo od neho chcete. Viete predsa, že muži občas veľmi ťažko chápu jasné signály, treba im veci povedať po lopate! No nič to, koniec mesiaca bude úžasný, podarí sa vám uskutočniť takmer všetky plány, ktoré nosíte v hlave už zopár dlhých týždňov. Budete voliť medzi dvomi mužmi, počúvnite svoje srdce, presne vám napovie, ktorý je hoden vašej lásky.

Býk 21. 4. – 20. 5.

Bohatstvo, Mesiac, Obavy. Nehromaďte bohatstvo, pokúste sa to, čo vám už prevyšuje, dať ďalej, vaše bohatstvo si neustále nosíte so sebou! Sú to práve vaše vnútorné vlastnosti a vaša čestnosť, zmysel pre spravodlivosť, ktoré z vás robia bytosť, ktorá si zaslúži byť milovaná a chránená. V zamestnaní máte stabilnú pozíciu, no uprostred mesiaca príde malé zemetrasenie – kolegyňa si zmyslí, že chce váš post a začne intrigovať u šéfa. Preneste sa cez to s úsmevom, nemá na vás, ani sa nepokúšajte s ňou tento podraz predebatovať, nechajte ju žiť v jej malom, obmedzenom svete! Karty veštia aj menšiu krízu vo vzťahu, dajte si pozor na slová, ktoré vyslovíte, mohli by spôsobiť nenapraviteľné škody. Voľné dni využite na posedenie s priateľmi, ktorých ste už dlho nevideli.

Blíženci 21. 5. – 21. 6.

Láska, Mier, Hýrenie. V láske sú pred vami drobné prekážky, ktoré budú plynúť z toho, že o vás prejaví záujem muž, ktorý bude neodbytný, a preto preventívne nedávajte svoje telefónne číslo nikomu, koho poriadne nespoznáte. Váš partner sa všetko dozvie a urobí z celej veci obrovský problém, hoci v podstate o nič nepôjde! Vyhýbajte sa fl irtovaniu, nepokúšajte osud, pokiaľ ste v trvalom vzťahu, snažte sa nepokoj, ktorý vo vás bude, odbúrať príjemnejšou činnosťou, než je vyvolávanie konfl iktov. V zamestnaní opatrne, okolo vás sú dvaja nečestní ľudia, upozorňujem vás na nich preto, lebo by mohli ohroziť váš postup, ktorý máte na dosah. Buďte obozretné, nezdôverujte sa nikomu, v kom nemáte istotu a svoje súkromie si maximálne chráňte!

Rak 22. 6. – 22. 7.

Úspech, Šťastie, Rytier palíc. Úspech príde do náručia len tomu, kto je ochotný podstúpiť boj, riziko, no zároveň postupuje pomaly a uvážlivo! Svoje kroky ohľadne kariéry zvážte, nesmiete vykročiť len tak halabala, narobili by ste si v živote spúšť, ktorú by ste dlho naprávali. Ste pripravená na všetko nečakané, nič vás nemôže prekvapiť, ani úlisné úsmevy vašich kolegov, ani zamračené pohľady od nadriadeného. Predstavte si motýľa, aký je nádherný, keď roztiahne krídla, koľ ko pôvabu a krehkosti je v tom jedinom pohybe, a koľ ko nezlomnej vôle letieť čo najvyššie. I vy ste taký motýľ! Krehká a silná žena zároveň, ktorá dostane v živote to, čo si zaumieni. V partnerstve čakajte výrazné zmeny do plusov, ba dokonca partner prejaví doteraz ukrytú stránku svojej povahy – nežnú a romantickú.

Lev 23. 7. – 22. 8.

Koleso šťastia, Rytier mečov, Cnosť. A sú tu osudové zmeny, ktoré prídu zo všetkých strán a vy budete len s obrovskou vôľu stíhať všetko riešiť. Tešte sa na zaujímavú ponuku ohľadne práce, nevylučujem vo vašom prípade ani odchod do zahraničia, vo vzťahu nastanú prevratné udalosti a vy pochopíte, že to, čo po celý čas hľadáte, máte priamo pod nosom! Nebojte sa, hviezdy aj bez vašich zásahov začali pracovať vo váš prospech. Hovorila som vám, že nie vždy je nutné mať nad všetkým kontrolu! Akceptujte názory rodiny, sú to ľudia, ktorí vás milujú a obdivujú, vyhýbajte sa verbálnej kritike ostatných a ich konania, v krajnom prípade môžete použiť aj lesť, no nesmiete ublížiť. Ste na životnej križovatke, no už v tomto okamihu máte jasne určený smer kadiaľ ďalej.

Panna 23. 8. - 23. 9.

Rytier pohárov, Panovníčka, Princezná mečov. Svetlovlasý muž, ktorý vám skríži cestu, vám tak dokonale popletie rozum, že nebudete schopné nič robiť, neustále sa vám v hlave bude premietať fi lm o spoločne strávených chvíľach. Opatrne! To len čertík zauzlil nitky vášho osudu. Ideálne by bolo, keby ste odolali mámeniu takejto zakázanej vášne, riaďte sa intuíciou, sústreďte sa na veci, ktoré odpútajú vašu pozornosť od tohto muža. Zdôverte sa priateľ ke, požiadajte ju o pomoc, dajte si vyložiť karty, poraďte sa hoci s kňazom. Nedávajte v bank rodinu, zázemie, šťastie a stabilitu. Zamestnanie vám poskytuje nové začiatky, no nesmiete stagnovať, musíte sa hýbať dopredu! Pravdepodobne sa vám dostane za to výčitiek od šéfa, no ale uznajte, že budú úplne oprávnené.

Váhy 24. 9. - 23. 10.

Výhra, Kráľovná mečov, Eso mečov. Dosiahli ste rovnováhu, stabilný príjem a harmóniu vo vzťahoch. Aj vy máte pocit, že je to priveľmi dokonalé na to, aby to tak zostalo večne? Áno, blíži sa taký malý tajfún vo vašom živote, ktorý síce nezmetie všetko, čo stojí, ale trochu šarapaty predsa len narobí! Plány vám naruší chladná, vypočítavá žena, ktorá donedávna bola vašou priateľkou a ktorá sa znovu pokúsi dostať do vášho sveta a súkromia. Preč s ňou! Nech vám ani na okamih nenapadne pri pohľade na to, ako vytlačí slzu z oka, že je úprimná a potrebuje vás. Z takého sna ste už raz precitli, nezopakujte to! V práci prejavíte svoju nezávislosť, čo tak ohúri vášho nadriadeného, že začne zvažovať nielen vaše povýšenie, ale dokonca aj partnerstvo vo firme.

Diskusia  ()

Video

Diskusia
#evahriesnedobra