Horoskop na jún 2009
Foto: Isifa
#Lifestyle

Horoskop na jún 2009

Horoskop na jún 2009
Foto: Isifa
#Lifestyle

Horoskop na jún 2009

29.5. 2009 13:49

Blíženci (21. 5. – 21. 6.)

Mier, Pustovník, Ovládnutie. Začiatok mesiaca prinesie nedorozumenia, klebety a intrigy v práci! Mierne vás to zasiahne, no vy na podpichovačné reči nereagujte, vyhnite sa ľuďom, ktorí by vás chceli zatiahnuť do konfrontácie. Argumentujte len vtedy, ak sa debata bude týkať priamo vás. Túto nepríjemnú situáciu vyriešite ovládnutím svojej vôle a energie a veľa sa pri tom naučíte. Vo vzťahu si uvedomte, že je nekonečné množstvo právd. Intuíciou odhaľte, ktorú pravdu vám partner hovorí! V láske, ale aj v priateľstvách treba niekedy skladať ľuďom z tvárí masky. Aby ste boli vždy o krok pred ostatnými, musíte to začať nekompromisne robiť. Pozor na zdravie – nepite studené nápoje a pomaly aj so zmrzlinovými pohármi!

Baran (21. 3. – 20. 4.)

Úspech, Skaza, Žiaľ. Úspech nemôžete dosiahnuť silou a agresivitou! Predpokladom úspešného konania je vnútorná sila a pokoj, ktorý vám bude v týchto dňoch chýbať. Snažte sa vedome vyhnúť konfl iktom v práci, kriku a hádkam. Ak taká situácia nastane, najskôr sa zhlboka nadýchnite a až potom ju riešte. Stred mesiaca prinesie trápenie v láske, nepokoj a pochybnosti. Blížia sa aj ochorenia a starosti v rodinnom kruhu. Vyhnite sa negatívnemu uvažovaniu, s partnerom sa nepúšťajte do zložitých debát, aký by mal byť váš vzťah. Priaznivejšie obdobie pre vás nastane v posledných dňoch mesiaca, keď budete môcť povyťahovať na svetlo aj zabudnuté veci. Doprajte si relax, fi tnes, kávu s priateľkou, váš imunitný systém melie z posledného!

Býk (21. 4. – 20. 5.)

Láska, Voz, Eso pohárov. Myšlienky by ste mali sústrediť len na to, čo chcete dosiahnuť. Nezaoberajte sa malichernosťami a problémami druhých, venujte všetok čas sebe, svojim snom a ich splneniu. Karta Voz naznačuje, že je vo vás sila, s ktorou môžete prekonať akékoľvek obmedzenia a prekážky. V poslednom čase ste sa v práci, ale aj v rodine podriaďovali všetkému a všetkým, je načase to zmeniť! Priateľom a nadriadeným sa naučte s ladnosťou šelmy povedať nie, bráňte svoje záujmy a priania. Vo vzťahu a v láske sa vám splnia predstavy, partner i napriek tomu, že vás občas nepočúva, sa bude snažiť splniť vám takmer každé želanie. Môže to signalizovať, že chce váš vzťah posunúť na vyššiu úroveň!

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Mesiac, Veľkňaz, Princezná mečov. Vaša túžba po víťazstvách, no aj vôľa víťaziť je obdivuhodná. Ostatné znamenia vám môžu tíško závidieť. Nejestvuje prekážka, ktorú by ste nevedeli zdolať. Skúmate minulosť s precíznosťou vedca a počas tohto mesiaca ju budete skúmať viac ako kedykoľvek predtým. Sčasti aj preto, že stojíte pred dôležitým rozhodnutím v zamestnaní a chcete sa vyvarovať chýb. Počúvajte svoje vnútro, riaďte sa intuíciou, nesklame vás! Zdôverte sa so svojimi plánmi, ale aj s obavami partnerovi, jeho názor na vec vám otvorí oči aj myseľ. V láske budete zaplavené nehou, vaše dni budú harmonické a šťastné. Vychutnávajte si pozornosť, ktorú vám muž vášho života bude dávať. Získate tak potrebnú energiu na celý mesiac.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Súd, Kráľ, Bujnosť. Súd, najvyššia karta Veľkej arkány je vysoko očistná a čistá. Predpovedá vám nájdenie seba a pochopenie dosiaľ nepochopiteľných vecí. V plnej miere si uvedomíte zodpovednosť za iných, ale aj za svoj vlastný život. V zamestnaní sa správajte ku kolegom láskavo, no zachovajte si tajomstvá. Vyberte si priateľov, ktorým otvoríte a ukážete svoje vnútro, držte si od seba tých a to, čo nepotrebujete a čo vás spomaľuje! Je tu prísľub novej lásky. Muž, ktorý vysoko prevyšuje vaše očakávania, ako by mal váš životný partner vyzerať, aký by mal byť! Bude vo vás horieť oheň vášní, pri rozhovoroch s ním bude vzduch nabitý erotikou, no vy si uvedomte, že len ten, kto zvládne sám seba, zvládne aj iných ľudí. Koniec mesiaca prinesie výrazné zmeny na všetkých úrovniach bytia.

Panna (23. 8. – 23. 9.)

Princ diskov, Slnko, Svet. Zbavte sa strachu z nových, neodskúšaných vecí, preň stagnujete v partnerstve na jednom mieste! Nedovoľte okoliu, aby vám vnucovalo názory, ako máte žiť. Vymaňte sa z obmedzení chápania, čo je správne a čo nie. Správne je všetko, čo vám prináša radosť, potešenie. Stred mesiaca je vhodný na dôležité rozhodnutia vo vzťahu, ak zvažujete manželstvo, spolužitie, je tu správny čas! Pamätajte – vždy bude pri vás niekto, kto vám pomáha žiť, kto vás zachytí, keď padáte. V práci je možnosť postupu, povýšenia, získania lukratívneho miesta a tým aj zvýšenia fi nancií, zabezpečenia. Svojej láske venujte maximálnu pozornosť, vráti sa vám to dvojnásobne. Vašou najväčšou devízou vo vzťahu je, že máte schopnosť nechať ho plynúť svojím rytmom.

Váhy (24. 9. – 23. 10.)

Porážka, Potláčanie, Koleso šťastia. Tento mesiac nesie pečať nebezpečenstiev, prekážok, poloprávd, zatajovania skutočností. Je tu možnosť minimalizovať riziká a v psychickej i fyzickej pohode prežiť nasledujúce týždne. Nesmiete však zadržiavať energiu, pretože vás to na veľmi dlhé obdobie paralyzuje. Akýkoľvek problém, aj ten najmenší, musíte riešiť hneď bez ohľadu na to, koho alebo čoho sa týka. Najmä s partnerom konzultujte všetko, aj nepríjemné, zlé veci. V zamestnaní je človek, ktorý sa o vás vyjadruje nevhodne, závistlivec, ktorý nosí démonov v duši a ubližuje slovami. Z obete svojho osudu sa staňte jeho spolutvorkyňou! Vaše emócie si s vami robia, čo chcú, zmeňte to! Naučte sa mať ich pod kontrolou a dostanete pod kontrolu aj partnera!

Škorpión (24. 10. – 22. 11.)

Snaha, Veda, Spravodlivosť. Vo vzťahu ste pripravené postaviť sa výzvam! Nedajte sa vyprovokovať k hádke, správajte sa pokojne a presne sa vyjadrujte ku kritike. Temno vo vašom vnútri vám bude šepkať, aby ste muža po svojom boku nešetrili, no vy ste veľkorysá a podvedome túžite po harmónii a pokoji. Chlapi majú zvláštny gén – nedá sa občas ani s nimi, ale ani bez nich! S touto myšlienkou vstúpte do týchto dní. Úsilie doviesť partnera tam, kam chcete bude korunované úspechom. Je tu pravdepodobnosť cestovania, neplánovanej dovolenky, zmien a nových poznatkov. V práci sa vyvarujte posudzovania a odsudzovania kolegov predtým, ako získate objektívny názor na vec. Nespôsobte krivdu, ťažko by ste ju napravili!

Strelec (23. 11. – 21. 12.)

Výhra, Nerozhodnosť, Princezná diskov. Čas detí, aj takto by sme mohli charakterizovať tento mesiac. Vaša nerozhodnosť v súvislosti s rozšírením svojej rodiny a myšlienkou na záväzky v práci nie je namieste. Vy predsa dokážete zvládnuť materstvo aj kariéru. Partner rozumie, čoho sa obávate, odhoďte škrupinu ženy, ktorá zvládne všetko, a na okamih sa zverte jeho láskavému náručiu. Vyslovte vetu – chcem dieťa, ale chcem rásť aj pracovne, stretnete sa s pochopením! Dámy, ktoré hľadáte životnú lásku – stojí celkom pri vás, len vaša ctižiadosť vám bráni vo výhľade. Zabudnite na chvíľu, že všetko vo vašom živote podlieha práci a dokonalosti a s otvorenými očami sa pozrite okolo seba! Za rohom na vás čaká nový začiatok vášho života!

Kozorožec (22. 12. – 20. 1.)

Cnosť, Veža, Nedotklivosť. Prestaňte ignorovať skutočnosti vo vašom živote, pripravujete sa o možnosť dosiahnuť svoj cieľ! Nasledujúce týždne by mali byť pre vás očistné. Zbilancujte všetko, čo ste dosiahli a čo by ste ešte len chceli, a začnite riešiť nezrovnalosti. Nebuďte posadnuté tým, aby ste postavili najvyššiu vežu, postavte len takú, ktorú dokážete udržať vzpriamenú. Je tu pravdepodobnosť rozpadu vzťahu, spôsobená vašou náročnosťou, no aj nádej, že sa tak nestane, ak zmeníte nároky na partnera. Buďte mu najskôr priateľkou a až potom milenkou. Matkou a až potom manželkou. Jednoduché pravidlá plné pravdy. Vaše zdravie, najmä psychika, je veľmi ohrozené, prepínaním síl nič nevyriešite, situáciu to len zhorší.

Vodnár (21. 1. – 20. 2.)

Princ palíc, Nasýtenosť, Víťazstvo. V práci vás čaká úspech, víťazstvo v podobe dobrej odmeny, vyzdvihnutia na piedestál spomedzi ostatných kolegov. Dávajte si pozor, v niekom to vyvolá značnú nevraživosť, možno dokonca nenávisť, so snahou sa pomstiť. Zachovajte pokoj, zlé sa vráti tomu, kto zle urobil. Čo ste dosiahli, ste dosiahli múdrosťou a čestnosťou! V láske nastanú dni súzvuku, potešenia, nebude chýbať materiálne bohatstvo s trochou luxusu a prepychu. Doprajte si s partnerom bez výčitiek neobyčajné veci a chvíle, zaslúžite si ich. Uprostred mesiaca na vás číha vášnivý fl irt, zamilovanosť na pár dní. Zvážte, či ohrozíte doterajší vzťah niečím takým ako láska, hoci horúca, vášnivá, no nestabilná a končiaca sklamaním.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Zbytočnosť, Rozkoš, Eso diskov. Prvé dni nového mesiaca preveria vašu pripravenosť na boj so životom. Máte to o niečo ťažšie než ostatné smrteľníčky. Osud vám nadelil do vienka sem-tam stratu odvahy a negatívne myslenie a očakávania. Vo vzťahu budete pociťovať márnosť nad tým, ako sa snažíte zmeniť zvyky a zlozvyky partnera, prestaňte s tým. Nerobte to. Prijmite človeka po svojom boku takého, aký je, len tak vám to na konci mesiaca prinesie ovocie. Veď vy tiež nie ste dokonalá! V zamestnaní naopak dosiahnete svojou vytrvalosťou tam, kde iní padnú, hojnosť, vnútorné, ale aj materiálne bohatstvo. Pokúste sa zrnko z tohto úsilia preniesť aj do vzťahu. Je pravdepodobné, že prežijete neopakovateľné, vzrušujúce chvíle.Chcete skúsiť niečo nové? Na ČAS.SK nájdete aj cigánsky či erotický horoskop! Klikajte TU>>

.

Diskusia  ()

Video

Diskusia
#evahriesnedobra