Strelec
Foto: Zuzana Hlavatá
#Lifestyle

Horoskop na december 2009

Strelec
Foto: Zuzana Hlavatá
#Lifestyle

Horoskop na december 2009

1.12. 2009 1:00

Strelec 23. 11. – 21. 12.

Voz, Veža, Bohatstvo. Ak sa vám pritrafí ponuka zamestnávateľa ísť pracovať do zahraničia, využite ju! Postúpite tým na vyššiu úroveň, získate rešpekt a uznanie, no v neposlednom rade aj vyšší príjem. Je to odmena za vynaložené úsilie a námahu, s akou ste zápasili s nezmyselnými požiadavkami šéfa. Využite všetko, čo vám daný stav veci ponúkne! A skúsenosti, ktoré máte v rukách a v hlave, na novom poste maximálne využite vo svoj prospech. Partner možno bude frflať, aby ste ho neopúšťali, že bez vás nevie byť. No sila jeho lásky by sa mala prejaviť práve v tom, že vás podporí a dovolí vám rozostrieť krídla. Inak je to len o majetníckom vzťahu k vám!

Kozorožec 22. 12. – 20. 1.

Pustovník, Veľkňažka, Princ pohárov. Aby ste našli kameň úrazu, musíte načrieť do minulosti a vrátiť sa k veciam, ktoré sa stali už dávnejšie. Nemôžete na chyby len tak zabudnúť, raz si vás aj tak nájdu. Navyše nikto, kto nemá doriešenú minulosť, nemôže byť šťastný v budúcnosti. Vaša vnútorná sila počas tohto mesiaca bude priam prosiť, aby ste poslúchli svoje podvedomie a začali riešiť veci, ktoré sú nepríjemné, ale vás ťažia! Tak veľmi sa bojíte straty partnera, že úpenlivo robíte všetko, čo mu na očiach vidíte, hoci srdce vám vraví, že to nie je správne. Prestaňte s tým! Chlap, ktorý vás nepohladí, nepovie vám láskavé slovo a nechá vás všetko urobiť samu, nie je pre vás ten pravý. Životná láska stojí hneď za rohom, len jej dovoľte vstúpiť do dverí vašej duše!

Vodnár 21. 1. – 20. 2.

Márnosť, Kráľovná pohárov, Skaza. Tento mesiac vám naozaj žičí. Je tu čas splnenia snov, možno i materstva, spečatenia vzťahu, lákavých ponúk v práci! Hviezdy vám chcú vynahradiť ťažšie mesiace, ktoré máte za sebou, slzy, smútok a neistotu, ktorou ste museli prejsť. Aj toto negatívne obdobie vám však malo dať niečo, a to pochopenie, pokoru a chuť boriť sa životom, aj keď vás trápi. V zamestnaní je pokoj, ľudia budú milí, akoby sa svet na okamih zastavil a kochal v tichu, ktoré nastalo. Oporu nájdete nielen v partnerovi, ktorý vás nesmierne ľúbi, ale aj v priateľoch, ktorí vám šťastie naozaj žičia. Aby ste sa v budúcnosti vyhli starostiam, trápeniu, musíte urobiť len jedno – radostne vnímať každý deň!

Baran 21. 3. – 20. 4.

Princezná diskov, Veda, Eso diskov. Máte ideálnu príležitosť preniknúť do nových vecí, keď sa udalosti budú odohrávať rýchlosťou blesku! Pozorne sa pozerajte okolo. Nad vaším plecom striehne na váš chybný krok tmavovlasá žena, ktorá vám chce vziať to, čo ste si vybudovali. Máte dostatok času, premyslite si každý krok najmä v zamestnaní. Zvážte správny postup a nezabudnite, že len obozretným šťastie praje. Zbavte sa stereotypu v myslení a konaní, partnerovi ukážte aj svoju temnú stránku plnú vášne a impulzívnosti! Vychutnajte si jeho prekvapenie, môžete aj trošku manipulovať so vzniknutou situáciou. Koniec mesiaca prinesie splnenie snov, šťastie a úžasný pocit víťazstva nad nepriazňou osudu. Všetko budete pevne držať v rukách!

Býk 21. 4. – 20. 5.

Opatrnosť, Porážka, Víťazstvo. Odložte starosti. Vaše obavy, ako pôjde váš život ďalej, kam sa bude uberať a s kým, len zhoršujú a brzdia vývoj vecí. Nechajte plynúť udalosti, všetko dospeje, kam má, a stane sa tak v pravý čas! Pracovne ste veľmi vyťažená, už ani neviete, čo je to poriadny spánok. Zvážte, či práve teraz nie je pravý okamih pouvažovať nad zmenou miesta. Vaša chuť získavať nové skúsenosti vás predurčuje dosiahnuť významné postavenie a zaujímavý plat, no neprestajne sa brzdíte myšlienkami, či dokážete začať odznova. Dokážete, ste silná osobnosť a nádherná žena, len smelo vykročte za svojím snom! S partnerom vás čakajú nepríjemné výmeny názorov, konfl ikty. Nedajte sa vtiahnuť do hádky, pokúste sa neargumentovať. Nemá to zmysel a vy stratíte kopu energie.

Blíženci 21. 5. – 21. 6.

Kráľ, Slnko, Kráľovná diskov. Prirodzená autorita, ktorou sa obklopujete, vyvoláva v ľuďoch pozitívne, no i negatívne reakcie. Nie každá žena, na ktorej spočinú vaše oči, sa pod ich všetko vidiacim pohľadom cíti príjemne. A keď k tomu pridáte hlas, ktorý vie pohladiť, no i tvrdo sa zahryznúť pod kožu, máte o nepriateľ ku viac. Darmo je, pravdu nedokáže každý uniesť. V práci preto voľte slová opatrne, pohľadom mierte trošku bokom, nech je vaša láskavosť veľ korysá k slabostiam iných. Stred mesiaca vám prinesie vyrovnanosť, úspech dosiahnutý vašou vôľou a harmóniu v partnerstve. Vedeli ste, že partner vám trošku závidí vašu silu, s akou viete ísť dopredu? Naučte ho to. A ak chcete, aby stál po vašom boku, bude navždy len váš!

Ryby 21. 2. – 20. 3.

Zmena, Potláčanie, Nasýtenosť. Vyvarujte sa ľahkomyseľnosti, lebo inak budete stagnovať a nepohnete sa dopredu. Najviac sa to týka zdravia a zamestnania. Partnerský vzťah je stabilný, a hoci nie je ideálny, budete mať dosť času ho riešiť neskôr! Práca sa komplikuje, najmä vzťahy na pracovisku. Sú napäté, nestabilné a vyťahujú z vás aj to málo energie, čo sa vám darí doma načerpať. Nerobte rázne kroky, neboli by správne, vyčkávajte! Čo sa týka vášho nezmyselne zanedbávaného zdravia, je naozaj najvyšší čas zabehnúť k lekárovi a dať sa do poriadku! Z toho plynie aj vaša podráždenosť k partnerovi, niekedy až agresivita. A hlavne nechuť vysvetľovať niekomu, ako sa cítite!

Rak 22. 6. – 22. 7.

Princ palíc, Milenci, Veľkňaz. Máte o niečo ťažší mesiac, no vy to zvládnete! Blížia sa zmeny, dobieha vás minulosť, hrozí vám osamotenosť. Práve strach zo samoty vás najväčšmi ťaží a zväzuje vám ruky i nohy. V práci prebehne konkurenčný boj, do vašich citov vpadne nový muž, ktorý vás opantá výrečnosťou a pohľadom a dostane sa vám hlboko pod kožu. Navyše váš partner si to všetko všimne. Ako z toho von?! V zamestnaní postupujte opatrne, radšej si dvakrát premyslite, čo poviete, kým to vyslovíte, len tak si udržíte stabilitu. Nového muža vo svojom živote potrebujete zo všetkého najmenej, teraz nie je čas na fl irty a zmenu. Partnera ubezpečte, že v tomto okamihu nemienite ukončovať vzťah!

Lev 23. 7. – 22. 8.

Rozkoš, Nerozhodnosť, Súd. Nostalgii sa nevyhnete! Do hlávky sa vám dostane minulosť, jej bilancovanie, spomienky na detstvo, keď vám bolo tak dobre a bezstarostne. Ani zdravotne na tom nie ste práve najlepšie! Veľa stresu, málo spánku, stále sa naháňate a všetko sa snažíte stihnúť, zabezpečiť. Zlý postup! Uvedomte si, že keď nebudete počúvať potreby svojho tela, vráti vám to dvojnásobne v podobe ochorenia, ktoré bude nepríjemné a vyradí vás nadlho z činnosti. Spomaľte! Prehoďte viac povinností na partnera, nekompromisne trvajte na svojom a v práci na rovinu povedzte šéfovi, že potrebujete pár dní voľna. Náhle zmeny k lepšiemu prídu na konci mesiaca, dovtedy sa pohybujte po pomalých krôčikoch. Odpočívajte, choďte do prírody, venujte sa sama sebe.

Panna 23. 8. – 23. 9.

Ovládnutie, Sila, Princ mečov. Očakávané zmeny v zamestnaní sa posunú dostratena. Postaví sa im do cesty prekážka, ktorá sa okolo vás hýbala už nejaký čas, to len vy ste ju nechceli vidieť. Je to vaša kolegyňa, ktorá sa intrigami usiluje dosiahnuť váš pád! Akákoľvek reakcia z vašej strany, ktorá bude agresívna, je absolútne nevhodná! Jemnými slovami a otvorene informujte nadriadeného o jej chybách, ktoré nedávno urobila, a nechajte tieto slová visieť vo vzduchu. S úsmevom sa otočte, choďte si robiť svoju prácu, a potom už len čakajte. Partner nebude vášmu postoju rozumieť. Doprajte mu čas, nič nevysvetľujte, len ho stručne oboznámte so situáciou. Keď sa mu to uloží v hlave, sám príde za vami, aby ste mu podrobne všetko povedali.

Váhy 24. 9. – 23. 10.

Neúspech, Pokoj, Diabol. Prekonajte váhavosť a navrhnite partnerovi výlet. Domček, o akom snívate, jeho kúpu máte na dosah ruky. Už musíte len presvedčiť vášho chlapa o výhodnosti takejto investície. V zamestnaní excelujete, kvalitu vašich názorov a myslenia si váži nielen váš nadriadený, ale aj kolegovia a dokonca aj tí, ktorí vám potichu závidia. Vo vašich rukách sú všetky prostriedky na dosiahnutie cieľa, ktorý ste si určili. Dokonca si môžete dovoliť maličký, ale naozaj len maličký flirtík, ktorý nepresiahne isté hranice! Držte svoju moc pod kontrolou, len tak sa vyhnete katastrofám, ktoré sa v takom prípade stávajú iným ženám. Venujte sa aj sebe, zájdite s kamarátkou na kávu, vyventilujte drobný nepokoj v sebe, spravte si milú babskú jazdu.

Škorpión 24. 10. – 22. 11.

Bujnosť, Smrť, Svet. Vašej láske sa postavia do cesty prekážky v podobe zlých slov od rodiny, ale aj priateľov. Akoby sa vaše okolie spojilo proti vám a vašej láske, ktorú, samozrejme, vy budete brániť zubami-nechtami! Nevyzeralo by to až tak zle, keby ste aj s partnerom kontrolovali svoju žiarlivosť, pretože konfl ikty, ktoré vznikajú, okolie nevie stráviť. Karta Smrť sľubuje zlom na konci mesiaca, keď situácia naberie jasný smer, veci sa upokoja a dostanú do normálu. Akoby sa po búrke všetko vyjasnilo, očistilo a uberalo už len v jasnom svetle nehy a pokoja. Bude to aj čas na dokončenie skúšok, odbremenenie od povinností a vy si budete môcť konečne na chvíľu oddýchnuť.

Diskusia  ()

Video

Diskusia
#evahriesnedobra