×
Foto: https://www.instagram.com/p/COSlTO-LniS/
#Lifestyle

Holá pravda bez príkras: Stephanie ukázala hrudník po tom, čo prišla o obe prsia

7.3. 21:37 29-ročná Američanka búra tabu a zverejňuje svoje obnažené zábery po mastektomii.

Ako píše Život.sk, Stephanie Germino podstúpila dvojitú mastektómiu, aby sa vyhla rakovine prsníka. Jej testy na genetickú mutácia BRCA1 totiž vyšli pozitívne, z čoho vyplýva, že je u nej vyššie riziko vzniku onkologického ochorenia. "V mojej rodine sa vyskytla rakovina prsníka, stará mama z maminej strany ju mala dvakrát,“ vysvetlila Stephanie v rozhovore. Zistila si, že je až 87-percentná šanca, že by sa u nej vyvinula rakovina prsníka či vaječníkov.

Odstrániť si nechala oba prsníky, nad čím prekvapivo dlho neváhala. "Nikdy som nemilovala svoje prsia a nikdy som ich nevnímala ako symbol ženskosti. Takže v skutočnosti to nebolo až také ťažké rozhodnutie podstúpiť obojstrannú mastektómiu,“ porozprávala pre The Sun. Stephanie nechce ani rekonštrukčnú operáciu, počas ktorej by jej vložili implantáty, obáva sa totiž komplikácií.

Stephanie Germino pred operáciou.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CR-clBorMCR/

"Veľa mojich kamarátok malo so silikónmi problémy, niektoré si ich dokonca dali vybrať," vysvetlila. Mladá mama 6-ročného syna je úplne stotožnená so svojím vzhľadom a páči sa jej, ako vyzerá jej plochý hrudník. Hrdo ho predvádza aj na svojom Instagrame, kde si hovorí "the boobless babe", čo by sa dalo voľne preložiť ako "kočka bez pŕs". Nie všetci však jej otvorenosti a explicitným fotografiám fandia.

Od neprajníkov si mohla napríklad prečítať, že sa mení na chlapa. "Iní hovoria, že ľutujú môjho partnera alebo mi hovoria, že ma žiadny muž nebude chcieť," povedala Stephanie, ktorá je v skutočnosti vo vzťahu so ženou. Prečítala si už aj komentáre, aby si radšej obliekla tričko, no ňou to ani nehlo. "Ľudia si môžu hovoriť, čo chcú. Som si istá svojím rozhodnutím, takže ma to nezaujíma!" rázne odkázala. AKO VYZERÁ STEPHANIE PO MASTEKTÓMII SI POZRITE V GALÉRII.